Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Yapı Kredi Sigorta Ürünleri

Yapı Kredi Sigorta 1943 yılında Halk Sigorta adı altında sigortacılık sektörüne giriş yapmış ve 2000 yılında bugünkü adını almıştır. 2005 yılından itibaren çalışmalarını Koç Finansal Hizmetler bünyesinde devam ettirmektedir. Ülkemizde sigorta bilincinin yerleşmesine dair önemli katkıları olmuş ve lider sigorta şirketleri arasında var olmaya devam etmiştir. Özellikle sağlık sigortası (link: www.sigortam.net/saglik-sigortasi ) branşında yıllardır sektörün önde gelenlerinden olan Yapı Kredi Sigorta, 340 hastane, 999 eczane ve 341 muayenehaneden oluşan anlaşmalı kurum ağı ile sigortalılarına kaliteli hizmet sunmaktadır.
Yapı Kredi sigorta sektördeki başarısını etik olmak, adil olmak, güvenilirlik, şeffaflık, öncü ve yenilikçi olmak, insani değerlere önem vermek üzerine kurulu değerlerinden almaktadır.
Sigortam.net’tenYapı Kredi Sigorta Sigorta Sorgulama yaparak Yapı Kredi sigorta ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Yapı Kredi Sigorta’dan farklı limit ve seçeneklerde, kendinizin ve ailenizin ihtiyacına göre özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Sağlık poliçenizi ile birlikte size verilen Telemed24 kartı ile poliçe kapsamınız dahilinde hem ayakta tedavi, hem yatarak tedavi görebilirsiniz. Tedavi olmak için anlaşmalı hastane ve sağlık merkezlerine giderken Telemed24 kartlarınızı mutlaka yanınızda bulundurun. Bu kartla aynı zamanda acil ambulans hizmetlerinden faydalanabilir, istediğiniz zaman tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bazı planlarda ücretsiz olarak sunulan Aile Hekimliği hizmeti kapsamında, yılda 3 kere doktor muayenesi ve bu muayenelerin ilkinde yaşa, cinsiyete ve risk gruplarına göre değişen, kişinin sağlık durumu hakkında genel bilgi vermek amaçlı belirli tetkikleri içeren bir programa da sahip olabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Poliçenizin Aile Planlaması teminatı doğrultusunda doğum giderleriniz Yapı Kredi Sigorta tarafından limitsiz karşılanmaktadır.
Yapı Kredi Sigorta anlaşmalı hekim sistemi ile sigortalılarına rahat ve güvenli bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Poliçede anlaşmalı hekim teminatı seçilmişse, sigortalıların belirlenen hekimlere yapacağı muayene başvurularında, muayene bedelleri poliçenin teminat yüzdesi ne olursa olsun %100 olarak karşılanmaktadır. Ancak hekimlerin çalışma saatleri farklı olduğu için gitmeden önce randevu almak işlerinizi kolaylaştıracaktır.
Çağımızın en önemli ve yaygın hastalıklarından biri olan kanser hastalığının zorlu süreciyle daha rahat başa çıkmak için, bütçenize uygun önlem niteliğinde Yapı Kredi poliçeleri ile daha kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz.

Sigortam.net’ten Poliçe Almanın Avantajları

Özel sağlık sigortanız için Yapı Kredi Sigorta ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sigortam.net’ten Yapı kredi sağlık sigortası alımlarınızda konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sigorta teklifi hazırlayacak, seçtiğiniz poliçe için farklı ödeme seçeneklerini size sunacak ve satın alma işleminizi tamamlamanız konusunda da size destek olacaktır.
Böylece;
– Poliçeniz ihtiyaçlarınızı arşılayacak şekilde hazırlanmış olacak,
– Poliçenizin içeriği konusunda bilgilendirilmiş olacaksınız,
– Aklınıza takılan soruların cevabını alabileceksiniz,
– Uygun ödeme koşulları ile poliçenizi alabileceksiniz.

Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Ürünler

Allianz Sigorta ürünleri

Axa Sigorta ürünleri

Ergo Sigorta ürünleri

Anadolu Sigorta ürünleri

Zurich Sigorta ürünleri

Aviva Sigorta Ürünleri

Sağlığınızı güvenceye almak için özel sağlık sigortanızı yaptırmayı ve yenilemeyi ihmal etmeyin. Hem kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını kontrol altına almak hem de sağlık harcamalarınızı minimumda tutmak için özel sağlık sigortası konusunda Sigortam.net uzmanlarına danışabilirsiniz. En uygun özel sağlık sigortası poliçesi için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL