Yeni Yılda Sağlıklı Olmanın İpuçları

Yeni yılda dinç ve enerjik olmak ve geride bıraktığımız yılın yorgunluğunu atmak için en iyi çözüm yeme alışkanlıklarını değiştirmek. Özellikle ara öğünlere dahil edilen meyve ve sebzelerle denge sağlanabilir.

Meyve suları, sağlığı güçlendirir ve enerji verir. Aşağıdaki tarifin içinde A, B, C ve E vitaminleri vardır, böylece ihtiyaç duyulan tüm enerjiyi alınabilir. Ayrıca, cildi yenileyici özelliğe de sahiptir.

Malzemeler:

1 Elma
2 Armut
Yarım bardak kiraz (taze ya da dondurulmuş)

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Hazırlanışı: 

Elma, armut ve kirazları birlikte blenderdan geçirin. Akıcı kıvama gelince, arzunuza göre su ile karıştırabilirsiniz. 2 gün boyunca buzdolabında bekletebilirsiniz, taze kalacaktır.

Kısa Kısa Sağlıklı Bilgiler:

•    Portakal suyu bağışıklığı artırır, özellikle gribal enfeksiyonlara karşı korur.

•    Domates suyu kanserden korur, günde iki bardak içilirse kolestrolü düşürür.

•    Elma suyu kalbi korur, çok güçlü bir antioksidandır.

•    Havuç suyu gözlere çok iyi gelir, beta, karoten açısından çok zengindir.

•    Ananas suyu yaraları iyileştirme özelliğine sahiptir, alerjilere karşı koruyucu rol oynar.

Sigorta şirketleri tarafından sunulan sağlık sigortası paketlerine bir kaç dakika içerisinde ulaşmak ve size özel teklifinizi almak için özel sağlık sigortası başvuru formumuzu doldurun. Bunun yanı sıra tüm sorularınız için Sigortam.net uzmanlarına 7/24 ulaşmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 

Benzer İçerikler

Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel Sağlık Sigortası Avantajları

Özel sağlık sigortası ile anlaşmalı...özel hastaneler ve sağlık merkezinden daha hızlı ve daha kaliteli sağlık hizmeti alırsınız. Poliçe teminatlarınıza göre...yatarak tedavi ve ayakta tedavi masraflarınız karşılanırken siz yalnızca katkı payınızı ödersiniz. Size en yakın özel...sağlık kuruluşlarının hangi anlaşmalı sigorta şirketleri ile...anlaşmalı olduğunu Sigortam.net üzerinden öğrenerek sigorta seçiminizi...kolaylaştırın.

Medical Park Hastaneler Grubu

Medical Park Hastaneler Grubu 1995'ten beri hastanecilik...alanında 14 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 2 Tıp Merkezi ile toplam 18 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin...çeşitli illerinde hizmet vermektedir.

Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Medical Park Hastanesi ile...anlaşmalı olan aşağıdaki sigorta şirketlerine ait özel sağlık sigortası ürünlerini Sigortam.net veya 444 24 00 Sigorta Destek...Hattı üzerinden satın alabilirsiniz. Acıbadem...Sigorta Aksigorta Allianz Anadolu Sigorta Axa Sigorta Ergo Sigorta Groupama Sigorta Güneş Sigorta HDI Sigorta Mapfre Genel Sigorta Ray Sigorta Sompo Japan Sigorta Zurich...Sigorta