Sağlıkta İndirim Dönemi

Sağlık Sigortalarında İndirim Dönemini Başlattık!

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!

0216 636 56 580216 636 56 58

Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!
SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sağlık sigortalarında TAM 100 TL indirim! Sigortam.net’ten bu hafta sonuna özel indirimle Tamamlayıcı Sağlık ya da Özel Sağlık Sigortası alma fırsatını kaçırmayın! Covid-19’a karşı sağlığınızı güvenceye alın.

Üstelik evinizden çıkmadan sadece bir telefonla uzman danışmanlarımızla birlikte ister kendiniz için ister aileniz için en uygun sağlık sigortasını seçip en iyi fiyatla alabilirsiniz. Üstelik aylık 73 TL’den başlayan fiyatlarla!

Poliçenizi satın alırken SAGLIK100 indirim kodunu kullanmayı unutmayın!

Acele edin! Bu fırsat sadece hafta sonuna özel.

Kampanya Kuralları

1. Kampanya, 0216 636 56 58 numaralı Sigorta Danışma Hattı ya da www.sigortam.net internet sitesinden alınan Tamamlayıcı Sağlık ve Özel Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir.
2. Kampanya, Sigortam.net’ten ilk defa alınacak poliçelerde geçerlidir. Daha önce Sigortam.net’ten alınan poliçelerin yenilemesinde kampanya kodu kullanılamaz.
3. İndirim kodu 15 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerlidir. 17 – 19 Mayıs tarihleri arasında alınan teklifler için indirim kodu kullanma hakkı 15 Mayıs 2020’ye kadar saklı tutulur.
4. İndirim tutarı, poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilecektir.
5. Poliçenin 150 gün içinde iptal edilmesi durumda verilen indirim geri alınacaktır.
6. Bu kampanya, Sigortam.net`in başka kampanyaları ile birleştirilemez.
7. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
8. Sigortam.net, gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma veya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL