Seat Ibiza Kasko Sigortası

En iyi sigorta şirketlerinden Seat Ibiza sigortası teklifi alın. 
Seat Ibiza kasko fiyatlarını karşılaştırın. 
%45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
Bütçenize en uygun Seat Ibizasigortasını satın alın. 

#%kaskodegerlistesi_1%# 

Seat Ibiza Kasko Sigortası 

 

Seat Ibiza model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. 

Seat Ibiza Hakkında

 

Style ve üzeri paketlerde yer alan Yeni SEAT Ibiza’nın klima sistemi dış hava durumunu takip eder ve sıcaklığı buna göre ayarlar, havaya göre daha az ya da daha çok soğuk hava üfler. Araç çalışırken geçen süredeki yakıt tüketimini, sürüş mesafesini ve daha fazlasını tek bir tuşa basarak görme imkanı sağlar. Opsiyonel olarak sunulan Yokuş Kalkış Desteği, yokuşlarda kalkış yaparken size yardımcı olur.

 

Seat Ibiza Tanıtım Videosu

 

Seat Ibiza model araç tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Seat Modelleri Kasko Sigortaları 

 

En uygun Seat kasko sigortası fiyatları Sigortam.net’te.

Benzer İçerikler

Suzuki Swift Kasko Sigortası

 

Suzuki Swift Kasko Sigortası 

Suzuki Swiftmodel...aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru...ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat...hesaplaması yapın.  

 

Suzuki Swift Hakkında

Gösterge paneli yakıt tüketimi...ve kalan yakıta bağlı olarak sürüş menzili gibi gerekli bilgileri sürücüye iletir. Yükseklik ve derinlik...ayarlı direksiyon simidi kollar ve omuzlar için konforlu pozisyonun kolayca ayarlanmasını sağlar. Yerleşik ses kontrol...butonları sayesinde eller direksiyon simidinden kaldırılmadan ayarlama yapabilme olanağı sunar. Sürücü ve yolcular...için ön, yan ve perde hava yastıkları ile sürücü için diz hava yastığı Swift' te standart olarak...sunulmaktadır. 7 standart hava yastığı ile Swift yüksek güvenlik seviyesine ulaşmıştır. 

En uygun Suzuki...kasko sigortası fiyatları Sigortam.net'te.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL