444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

Ülkemizde seyahat sigortasıyla ilgili düşünce vize başvurularında aranan bir sigorta çeşidi olmasıdır. Halbuki sadece bunun için seyahat sigortası yaptırmamak gerekir.

Seyahat sigortası çok önemli bir sigortadır. Siz mutlu bir tatil geçirmek isterken sizi huzursuz eden olayların tatilinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyen bir sigortadır. Seyahat sigortanızı yaptırarak güvenli, güvenli, sağlıklı ve keyifli bir tatilin tadını çıkarırsınız.

Anadolu Sigorta, yurtdışı seyahat sigortası hizmetini müşterilerine sunuyor. Bu sigorta ile sadece acil sağlık durumlarında değil, canınızı sıkacak birçok durum kapsam altında oluyor.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Yurtdışı seyahat sigortasının sadece tatilde meydana gelen riskleri teminat altına aldığı düşünülür. Fakat bu sigorta bu risklerin dışında sigortalının ailesinden birinin vefat etmesi, turla gidilmesi planlanan yolculuğun iptal olması, acil iletilmesi haberlerin ilgili kişi ya da kişilere ulaştırılması, kanuni işlemlerde ihtiyaç duyulan nakit paranın bir miktarının karşılanması gibi birçok hizmeti de sağlıyor.

Hatta sigortalı eğer isterse, düşük fiyatlı ek bir primler ödeyerek, seyahat zamanı meydana gelebilecek vefat ve sürekli sakatlık risklerine karşı, ferdi kaza teminatını da poliçesine ekletebiliyor. Anadolu Sigorta’nın bu yurtdışı seyahat sigortası hizmetleri belli limitler çerçevesinde veriliyor. Teminatlar aşağıdaki gibidir:

Anadolu Sigorta Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları
 

 • Sigortalının gittiği yerde hastalanması ya da yaralanması sonucunda sağlık kuruluşuna nakledilmesi ve yapılması gereken tedaviler,
   
 • Sigortalının sağlık kuruluşundan taburcu olmasının ardınca asıl ikametgah yerine ulaştırılması,
   
 • Sigortalının vefat etmesi sonucu nakledilmesi,
   
 • Sigortalının tur ile planladığı seyahatin iptal olması,
   
 • Sigortalının hastalanması ve yaralanması sonucunda bulunduğu yerdeki konaklamasının uzatılması,
   
 • Tedavi olacak sigortalının ailesinden birinin sigortalının yanına gönderilmesi ve orada konaklaması,
   
 • Sigortalının ailesinden birinin vefat etmesi ya da evde hasarın meydana gelmesi durumda yolculuğun iptal edilerek geri dönüş sağlanması,
   
 • Sigortalının bagajının kaybolması durumunda bagajın aranması ve bulunduğunda sigortalıya teslim edilmesi,
   
 • Sigortalının bagajının çalınması ya da zarar görmesi,
   
 • Sigortalının pasaportunun ya da biletinin kaybolması durumu bu sigortanın teminatı altındadır.

Siz de en uygun fiyatlarla seyahat sigortası yaptırarak güvenli yolculuklara çıkmak istiyorsanız seyahat sigortası başvurusu yapın.


Benzer İçerikler

2014 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, THY, TUROB ve TÜROFED önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası, ‘Tatil Herkesin Hakkı’ ve ‘Yerinizi Şimdiden Ayırtın’ sloganlarıyla resmi olarak başladı.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

Anadolu Sigorta müşterilerine yeni sunduğu yurt dışı seyahat sigortası paketiyle yolculukların keyifli geçmesini amaçlıyor.

Devamını Oku

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

Tatil sezonunun bu yıl Eylül ayının sonuna kadar uzaması  yaz tatiline gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğurdu.

Devamını Oku