Seyahat Sigortasının Geçerlilik Süresi Nasıl Uygulanılır?

Seyahat sigortasının teminat süresi, en az gidilecek ülkede geçirilecek zaman kadar olmalıdır. Ancak bu süre ile sınırlı olmak zorunda değildir. Seyahat sigortası poliçesi seyahat süresinden daha fazla bir süre için, örneğin 1 yıllık olarak yapılabilir.
 
Seyahat sigortası ile güvence altına alınmış olan teminatlar ise poliçenin geçerlilik süresi içerisinde gidilen ülkenin gümrüğünden giriş ile başlar, Türkiye gümrüğünden giriş ile sona erer.
Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!
Türkiye’ye giriş yapıp yeniden seyahate çıkdığında teminatlar yeniden başlar. Örneğin 12 ay süreli poliçe alan bir sigortalı yıl içerisinde dilediği kadar yurtdışı seyahati yapabilir ve her seferinde azami 6 hafta süre ile teminatları geçerli olur.
 
Seyahatlerin bitiminde poliçede kalan süreler için teminatlar Türkiye’de geçerli değildir. Tüm sağlık teminatları gümrükten çıkışta başlamakta ve girişte sona ermektedir.
 
 

Benzer İçerikler

MTV Kampanyaları ve Bankaların Avantajlı Taksit Seçenekleri Motorlu Taşıtlar Vergisi için ikinci taksit ödeme zamanı Temmuz ayına girmemizle beraber başladı. 1 – 31 Temmuz...2018 tarihleri arasında yapılabilecek MTV ödemeleri için bankaların uyguladığı kampanyalar mevcut. Bankalar...avantajlı teklifleri ile araç sahiplerinin karşısına çıkıyor. MTV kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi...yazımızın devamında. [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"] MTV hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için...“
2018 Motorlu Taşıtlar Vergisinin Hesaplama,...Sorgulama ve Ödeme Ayrıntıları” sayfamıza göz atabilirsiniz. Araç verginizi ödemez ya da geciktirirseniz ortaya...çıkabilecek sonuçları ve yaptırımları öğrenmek için ise "MTV Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur?"...yazımızı okuyabilirsiniz. MTV kampanyaları hakkında aşağıdaki banka taksit seçeneklerini inceleyerek kendiniz...için en uygun ödeme planını yapabilirsiniz.

MTV Kampanyaları 2018 Listesi

2018 MTV kampanyaları için...oluşturduğumuz listeden banka ve kredi kartlarının açıkladıkları kampanyaları inceleyerek, sizin için en uygun ödeme...seçeneğini bulabilirsiniz.

Garanti Bankası 2018 MTV Kampanyası

MTV Kampanyaları garantiMTV kampanyaları...seçeneklerinden ilki, Garanti Bankasının paketi. Garanti bankası 3 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi...ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan...müşterilerine ücretsiz 2 taksit fırsatı sunuyor. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden,...Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi...kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit imkanı veriyor. Üstelik ilgili kanallardan...gerçekleştirilen tüm MTV ödemelerinde mediamarkt.com.tr’de geçerli tüm ürünlerde anında %10 indirim fırsatı veriyor.

Yapı...Kredi 2018 MTV Kampanyası

MTV Kampanyaları yapı krediYapı Kredi, 01 Temmuz – 31 temmuz 2018...tarihleri arasında yapılacak MTV ödemeleri için taksit fırsatları sunuyor. Araç sahipleri MTV ücretlerini...gib.gov.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesinden, Yapı Kredi Mobil’den veya şubelerinden Yapı Kredi kredi kartları ile 2 taksitle ...veya dilerlerse gib.gov.tr üzerinden Yapı Kredi Pay-QR kodla ödeme seçeneğini tercih ederek 3 taksitle...ödeyebilirler.

 

İş Bankası-Maximum 2018 MTV Kampanyası

MTV Kampanyaları iş bankasıİş...Bankası, Maximum Karta sahip müşterilerine 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Gib.gov.tr üzerinden yapılan ödemelerde otomatik 2...taksit, İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneğini sunuyor. gib.gov.tr...üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği tercih edilerek gerçekleştirilen ödemelerde ise otomatik 3 taksit uygulanıyor. Kampanyaya...tüm İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartı, Privia Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Şirket Kredi...Kartı dahildir.

           

Akbank-Axess 2018 MTV Kampanyası

MTV Kampanyaları axcessAxess müşterileri 01 Temmuz...– 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Axess Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi,...Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yaptıkları tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak...gerçekleştirilecek, ödemeler kredi kartına vade farksız 2 taksit olarak yansıtılacaktır. Üstelik MTV ödemesini Axess Mobil'den...Akbank kredi kartlarıyla yapan müşterilerine 2 taksite ek olarak Axess üye işyerlerinde 15 Ağustos'a kadar geçerli 15 TL chip-para...hediye! Kazanılan chip-paralar kampanya kapsamındaki harcamanın gerçekleştiği karta 8 Ağustos’ta yüklenecek, 15 Ağustos’a...kadar kullanılabilecektir.

                         ...                               

Akbank NEO 2018 MTV...Kampanyası

MTV Kampanyaları akbankAkbank 1–31 Temmuz 2018 tarihleri...arasında Motorlu Taşıtlar Vergisini Neo kartı ile  ödeyen müşterilerine 20 TL chip-para kazandırıyor. NEO kampanyasına katılmak...için  MTV yazıp 4566'ya gönderin,  ödeme yaptığınızda 20 TL chip-para...hesabınıza yüklensin!      

TEB 2018 MTV Kampanyası

MTV Kampanyaları tebTEB’ in müşterilerine Temmuz...ayında muhteşem bir haberi var. 31 Temmuz 2018 tarihine kadar TEB Bonus Card'ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil...Uygulaması veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı! Ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616'ya göndererek...veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kampanyaya katılabilirsiniz.

MTV Ödemelerinizi Geciktirmeyin

MTV ödemelerini bağlı...bulunduğunuz vergi dairelerinden, Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden veya bankalar aracılığı ile kredi kartınızla...ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisini bankalar üzerinden ödediğiniz zaman avantajlı bir ödeme imkanı elde edebilirsiniz....MTV kampanyaları yani ödeme aşamasındaki avantajlar, indirim anlamına gelmiyor. Bu durum, bankaların MTV ödemeleri...için uyguladığı geniş taksit seçenekleri olarak açıklanabilir. MTV'ni tek bir seferde ödemek yerine 2 veya 3 taksit gibi daha...avantajlı bir ödeme planı içinde gerçekleştirebilirsiniz. Taksit seçeneğini kullanarak bütçenizi daha az zorlayabilirsiniz. Taksit...seçeneğine ek olarak, bazı bankalar indirimli mal ve hizmet alma imkanı da sağlıyor. MTV kampanyaları listesini tek...tek inceleyerek size en uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi gibi sürücüler için...bir diğer ödeme kalemi trafik sigortası poliçesini de vakit...kaybetmeden yaptırılması büyük önem taşıyor. Trafik...sigortası fiyatları için en iyi fiyat garantisine trafik sigortası sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı...7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşın, poliçenizde %50’ye varan fiyat avantajı yakalayın.