444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi.

“SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, dil okulu, kurs, üniversite veya değişim programlarıyla eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor. 

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Groupama Sigorta’nın, Europ Assistance Türkiye (EAT) işbirliğiyle sunduğu “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, sağlanan uluslararası asistans hizmetiyle, tıbbi tedavi giderlerini 30 bin euroya kadar teminat altına alıyor.

Öğrencilerin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi), ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda Groupama “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası tüm masrafları karşılıyor.

“SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nın sağladığı 7/24 asistans hizmetinin yanı sıra ülkeye öngörülmeyen dönüş (birinci derece akraba vefatı durumu), kayıp bagajın bulunup ulaştırılması, tıbbı gereklilik nedeniyle konaklama süresinin uzatılması, gerekli ilaçların sevki, overbooking nedeniyle uçağın gecikmesi, nakit avans ihtiyacı ve kapkaç gibi olumsuz durumlarda da sözleşme limitleri dahilinde öğrencilere destek olacak.

Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek ve satın almak için Sigortam.net üzerinden seyahat sigortası başvuru formunu doldurmanız yeterli.


Benzer İçerikler

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi. “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor.

Devamını Oku

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

Tatil sezonunun bu yıl Eylül ayının sonuna kadar uzaması  yaz tatiline gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğurdu.

Devamını Oku

2014 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, THY, TUROB ve TÜROFED önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası, ‘Tatil Herkesin Hakkı’ ve ‘Yerinizi Şimdiden Ayırtın’ sloganlarıyla resmi olarak başladı.

Devamını Oku