444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

28 Ocak 2014

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi.

“SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, dil okulu, kurs, üniversite veya değişim programlarıyla eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor. 

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Groupama Sigorta’nın, Europ Assistance Türkiye (EAT) işbirliğiyle sunduğu “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, sağlanan uluslararası asistans hizmetiyle, tıbbi tedavi giderlerini 30 bin euroya kadar teminat altına alıyor.

Öğrencilerin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi), ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda Groupama “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası tüm masrafları karşılıyor.

“SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nın sağladığı 7/24 asistans hizmetinin yanı sıra ülkeye öngörülmeyen dönüş (birinci derece akraba vefatı durumu), kayıp bagajın bulunup ulaştırılması, tıbbı gereklilik nedeniyle konaklama süresinin uzatılması, gerekli ilaçların sevki, overbooking nedeniyle uçağın gecikmesi, nakit avans ihtiyacı ve kapkaç gibi olumsuz durumlarda da sözleşme limitleri dahilinde öğrencilere destek olacak.

Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek ve satın almak için Sigortam.net üzerinden seyahat sigortası başvuru formunu doldurmanız yeterli.


Okumaya Devam Edin

Jolly Tours 2010 Hedefi

20 Mayıs 2010 Perşembe
Jolly Tours Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve Genel Müdür Figen Erkan: 2010 yılında yüzde 35’lik artış hedeflediklerini söyledi.

Yanar Döner Sigorta!

23 Mayıs 2010 Pazar
İzlanda'da patlayan ve külleri global hava trafiğini bile hala felç etmeye devam eden volkan, sigortacılara yeni bir iş kapısı yarattı.

Turizm Şirketleri Zorunlu Olmasına Karşın Paket Tur Sigortasını Yaptırmıyor

27 Mayıs 2010 Perşembe
2007'de uygulamaya giren paket tur sigortasını, maliyeti artırdığı gerekçesiyle sadece birkaç seyahat acentesi yaptırıyor. Sigortacılar mali yapısı güçlü şirketlere teminat veriyor.