37.742 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Seyahat Sigortası Sektörel Haberler

Seyahat sigortası ile ilgili gelişmeler ve sektörden son haberler burada.

Seyahat Sigortası Sektörel Haberler


Seyahat Sigortası Yaptıranların Oranı Her Geçen Gün Artıyor

30 Eylül 2015 Çarşamba

TUİK'in verilerine göre ülkemizdeki seyahat sigortası yaptıranların oranı her geçen gün artış gösterirken, yurtdışına çıkma sebeplerimiz ise oldukça şaşırtıcı.

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

26 Ağustos 2015 Çarşamba

Tatil sezonunun bu yıl Eylül ayının sonuna kadar uzaması  yaz tatiline gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğurdu.

Seyahat Sigortası Yaptırmayan Tur Şirketi Yandı

22 Temmuz 2014 Salı

TÜRSAB, seyahat sigortası yaptırmayan şirketlere yaptırım uygulamak adına sigorta uygulamayan şirketin belgesini iptal edeceğini duyurdu. 

Anadolu Sigorta ile Seyahatlarinizde Güvencedesiniz!

21 Temmuz 2014 Pazartesi

Anadolu Sigorta müşterilerine yeni sunduğu yurt dışı seyahat sigortası paketiyle yolculukların keyifli geçmesini amaçlıyor.

Aksigorta ile Yurtdışı Tatillerinizde Güvencede Olun!

09 Temmuz 2014 Çarşamba

Tatilinizi huzurlu, keyifli ve güvenli bir şekilde geçirmek sizin elinizde. Seyahat sigortanızı en uygun fiyatlarla yaptırın, tatilinizin tadını çıkarın.

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

28 Ocak 2014 Salı

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi. “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor.

2014 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

25 Aralık 2013 Çarşamba

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, THY, TUROB ve TÜROFED önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası, ‘Tatil Herkesin Hakkı’ ve ‘Yerinizi Şimdiden Ayırtın’ sloganlarıyla resmi olarak başladı.

TSRŞB'nin Son Araştırması Ne Oldu?

24 Ağustos 2010 Salı
TSRŞB’nin geçtiğimiz yıl yaptırdığı Sigorta Tutum ve Davranış Araştırması, Türk halkının sadece yüzde 0,3′ünün tatile giderken seyahat sigortası yaptırdığını gösteriyor.