Seyahat Sigortasının Faydaları | Seyahat Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Seyahat Sigortası Yaptırmanın 5 Önemli Faydası

Seyahat etmek hayatın en güzel zamanlarından biridir. Yoğun geçen hayatın stresinden sizi biraz olsun uzaklaştırır. Enerjinizin toplanmasını sağlayarak keyifli bir zaman geçirmenize olanak tanır.

Özellikle yazın gidilen deniz tatilleri bütün kış boyunca hayalleri süsler, erken rezervasyonlar yapılır ve zamanın gelmesi beklenir. Aynı şekilde yurt dışı tatilleri de genellikle çok önceden planlanır. Gidilecek farklı ülkelerin yaşatacağı heyecanlar deneyimlenmek istenir.

Yurt dışı ya da yurt içi, deniz ya da kara fark etmeksizin herkes tatilinin en güzel şekilde geçmesini hayal eder ve ister. Fakat güzel olaylar yaşandığı gibi elinizde olmayan sebeplerle ya da ani durumlardan dolayı tatiliniz kötü geçebilir.

İşte bu durumlara karşı bir maddi güvencenizin olması gerekir. Bu güvenceyi de seyahat sigortası sağlar.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Seyahat Sigortası Yaptırmanın Faydaları
 

 • Uçak biletinizi alarak tatile çıkmak için bekliyor olabilirsiniz. Fakat önemli bir nedenden dolayı tatilinizi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu durumda seyahat sigortası imdadınıza yetişir ve zararlarınızı telafi eder.
   
 • Hava yolu şirketinin herhangi bir nedenden dolayı uçuşunuzu ertelemesi durumunda otel, yemek vs. ihtiyaçlar sigortanızın kapsamında olur.
   
 • Valizini kaybettiğinizde yada çaldırdığınızda panik yapmanıza gerek kalmaz seyahat sigortanız yanınızdadır.
   
 • Yurt dışında beklenmedik bir kaza ya da hastalık durumunda tedavi masraflarınız sigorta güvencesindedir.
   
 • Yine bir kaza veya hastalık durumunda sigortalının ailesinden birinin yanına getirilmesi için gerekli olanları sigortanız karşılar.

Yanı görülüyor ki sehayat sigortanız varsa tatil planlarınızda sıkıntı yaşamazsınız. Maddi ya da manevi kayıplarınız olmadığı için daha rahat bir süreç geçirirsiniz. Fakat sigortanız yoksa bu saydığımız olasılıklar gerçekleştiğinde yapılacak tüm masraflar sizin cebinizden gerçekleşmek durumunda kalacaktır. Dolayısı ile küçük primler ile sigorta güvencesine sahip olarak oluşabilecek daha büyük masraflardan kurtulmanız mümkündür.

Seyahat sigortanızı tatile çıkmadan önce yaptırın, tatile çıkarken aklınızda çok eğleneceğinizden başka bir şey olmasın. Ekstra masraflar çıktığında ne yapacağınızı, ödemeleri nasıl gerçekleştireceğinizi kara kara düşünmek durumunda kalmayın.

En uygun seyahat sigortası fiyatları için sadece Sigortam’ten seyahat sigortası başvuru formunu kolayca doldurun, güvenli ve keyifli bir tatilin keyfini yaşayın.


Benzer İçerikler

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Hangi Durumlarda Devreye Girmektedir?

Yurt dışı seyahat sağlık sigortası ile yurt dışı seyahatleriniz güvende. Peki yurt dışı seyahat sigortası poliçesi hangi durumlarda devreye girmektedir.

Devamını Oku

Seyahate Çıkacaklar Nasıl Bir Seyahat Sigortası Yaptırmalı?

Seyahatte başınıza gelebilecek 15 riski teminata alan seyahat sigortası neleri karşılamalı, nasıl olmalı öğrenin, uygun fiyatlarla sigortalanın.

Devamını Oku

Seyahat Sigortası Yaptırın Güvenli Yolculukların Tadını Çıkarın!

Sigortam.net'ten teminatlarını inceleyerek en uygun fiyatlarla seyahat sigortanızı yaptırın, tatilinizi güven içinde keyifli bir şekilde geçirin.

Devamını Oku
47.850 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X