Seyahat Sigortasının Önemi

Yaz geldi ve seyahat planları da başladı. Seyahat etmeyi çok seviyor, yeni kültürler tanımayı, çeşitli insanları görmeyi, yeni tadlar tatmayı seviyorsanız tatilinizin mükemmel geçmesi için elinizden geleni yapmalısınız. Yapılması gerekenlerin başında sigorta yaptırmak büyük önem taşıyor.

Bunun için mutlaka tatile çıkmadan önce seyahat sigortası yaptırın.

Seyahat sigortası hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde sizi birçok riske karşı korur. Böylece siz de gönül rahatlığıyla tatilinizin keyfini çıkarmış olursunuz.

Ayrıca bu sigorta Avrupa ülkeleri vize işlemlerinde önkoşul olarak istenir.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Seyahat Sigortasının Güvence Sağladığı Durumlar
 

 • Herhangi bir nedenden dolayı uçak biletinizi iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumdan doğan zararlarınız sigorta kapsamındadır.
   
 • Hava yolu şirketi uçuşunuzu erteler ya da geciktirirse otel gibi giderler sigorta kapsamındadır.
   
 • Yurt dışında acil bir hastalık ya da kaza durumunda sigortanız yanınızdadır. Gerekli tedavi ücretleri sigorta tarafından karşılanır.
   
 • Seyahatinizde valizinizin çalınması ya da kaybolması durumunda da sigorta güvencesi altında olursunuz.
   

Sehayat sigortası fiyatları aldığınız teminatlara göre değişiklik göstermektedir. Sigortam.net üzerinden en uygun seyahat sigortası fiyatlarına ulaşmak çok kolay. Bunun için seyahat sigortası başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL