444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Seyahat Sigortasının Önemi

05 Haziran 2014

Yaz geldi ve seyahat planları da başladı. Seyahat etmeyi çok seviyor, yeni kültürler tanımayı, çeşitli insanları görmeyi, yeni tadlar tatmayı seviyorsanız tatilinizin mükemmel geçmesi için elinizden geleni yapmalısınız. Yapılması gerekenlerin başında sigorta yaptırmak büyük önem taşıyor.

Bunun için mutlaka tatile çıkmadan önce seyahat sigortası yaptırın.

Seyahat sigortası hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde sizi birçok riske karşı korur. Böylece siz de gönül rahatlığıyla tatilinizin keyfini çıkarmış olursunuz.

Ayrıca bu sigorta Avrupa ülkeleri vize işlemlerinde önkoşul olarak istenir.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Seyahat Sigortasının Güvence Sağladığı Durumlar
 

 • Herhangi bir nedenden dolayı uçak biletinizi iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumdan doğan zararlarınız sigorta kapsamındadır.
   
 • Hava yolu şirketi uçuşunuzu erteler ya da geciktirirse otel gibi giderler sigorta kapsamındadır.
   
 • Yurt dışında acil bir hastalık ya da kaza durumunda sigortanız yanınızdadır. Gerekli tedavi ücretleri sigorta tarafından karşılanır.
   
 • Seyahatinizde valizinizin çalınması ya da kaybolması durumunda da sigorta güvencesi altında olursunuz.
   

Sehayat sigortası fiyatları aldığınız teminatlara göre değişiklik göstermektedir. Sigortam.net üzerinden en uygun seyahat sigortası fiyatlarına ulaşmak çok kolay. Bunun için seyahat sigortası başvuru formunu doldurmanız yeterli.


Okumaya Devam Edin

Niçin Seyahat Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe
Yurtiçi veya yurtdışı seyahatleriniz sırasında ortaya çıkabilecek hastalık, kaza ve bagaj kaybolması gibi riskleri seyahat sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Seyahat Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Seyahat sigortası, teminat ve limitleri, sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle seyahat sigortası almadan önce ihtiyaçların belirlenmesi gerekir.

Seyahat Sigortası Kapsamı Dışında Kalan Durumlar Nelerdir?

17 Haziran 2010 Perşembe

Seyahat sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlarla belirlenmiştir.