Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler | Seyahat Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

Yaz bitiyor ama Milli Eğitim Bakanlığının okulların açılma tarihini ertelemesi  ve yaklaşan Kurban Bayramı’yla  tatil dönemi devam ediyor. Normalde Ağustos ayının sonlarına doğru biten tatil sezonu bu sene Eylül ayının sonuna kadar uzadı. Bu yaz tatile gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğdu. Eğer bu fırsatı değerlendirip tatile çıkmayı düşünüyorsanız önerilerimizi mutlaka gözden geçirin.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Eylül’de Tatil Önerileri 

Eylül ayında gidilebilecek yerlerle ilgili bilgi toplayın ve arasından en uygun olanını seçin.

Meteorolojiden aylık hava durumu raporlarına bakarak gideceğiniz yerle ilgili hava şartlarını gözden geçirin.

Eylül ayında havalar serinlemeye başlayacağından bavulunuzu hazırlarken yanınıza sizi sıcak tutacak eşyalar da alın.

Uygun fiyatlara tatil yapmak için erken rezervasyon yaptırın. 

Seyahat Sigortasını Unutmayın

Bunlardan çok daha önemlisi ister yurt dışı ya da yurt içi, deniz ya da kara farketmeksizin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmek için mutlaka seyahat sigortası yaptırın. Seyahat sigortasıyla hastalık, kaza, valiz kaybı gibi risklere karşı kendinizi güvence altına alırsınız. Özellikle yurtdışı tatillerinde seyahat süresince hastalık ve yaralanma durumlarında tıbbi tedavi giderlerini, bu koşullarda eğer tatiliniz uzamak durumunda kalırsa konaklama bedelini sigortanız öder. Seyahat sigortası teminatları ve avantajlarından faydalanarak huzurlu bir tatil geçirmeyi garantileyin.

Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek ve satın almak için Sigortam.net üzerinden seyahat sigortası başvuru formu doldurmanız yeterli. 


Benzer İçerikler

2014 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, THY, TUROB ve TÜROFED önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası, ‘Tatil Herkesin Hakkı’ ve ‘Yerinizi Şimdiden Ayırtın’ sloganlarıyla resmi olarak başladı.

Devamını Oku

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

Tatil sezonunun bu yıl Eylül ayının sonuna kadar uzaması  yaz tatiline gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğurdu.

Devamını Oku

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta, Yurtdışı Klasik ve VIP Seyahat Sağlık ürünlerine SMART” Seyahat Sağlık Sigortası’nı da ekledi. “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası, eğitim amacıyla yurtdışına giden ve seyahat süresi minimum 6 ay ile 1 yıl olan öğrencileri kapsıyor.

Devamını Oku