Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

Yaz bitiyor ama Milli Eğitim Bakanlığının okulların açılma tarihini ertelemesi ve yaklaşan Kurban Bayramı’yla tatil dönemi devam ediyor. Normalde Ağustos ayının sonlarına doğru biten tatil sezonu bu sene Eylül ayının sonuna kadar uzadı. Bu yaz tatile gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğdu. Eğer bu fırsatı değerlendirip tatile çıkmayı düşünüyorsanız önerilerimizi mutlaka gözden geçirin.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Eylül’de Tatil Önerileri

Eylül ayında gidilebilecek yerlerle ilgili bilgi toplayın ve arasından en uygun olanını seçin.

Meteorolojiden aylık hava durumu raporlarına bakarak gideceğiniz yerle ilgili hava şartlarını gözden geçirin.

Eylül ayında havalar serinlemeye başlayacağından bavulunuzu hazırlarken yanınıza sizi sıcak tutacak eşyalar da alın.

Uygun fiyatlara tatil yapmak için erken rezervasyon yaptırın.

Seyahat Sigortasını Unutmayın

Bunlardan çok daha önemlisi ister yurt dışı ya da yurt içi, deniz ya da kara farketmeksizin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmek için mutlaka seyahat sigortası yaptırın. Seyahat sigortasıyla hastalık, kaza, valiz kaybı gibi risklere karşı kendinizi güvence altına alırsınız. Özellikle yurtdışı tatillerinde seyahat süresince hastalık ve yaralanma durumlarında tıbbi tedavi giderlerini, bu koşullarda eğer tatiliniz uzamak durumunda kalırsa konaklama bedelini sigortanız öder. Seyahat sigortası teminatları ve avantajlarından faydalanarak huzurlu bir tatil geçirmeyi garantileyin.

Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek ve satın almak için Sigortam.net üzerinden seyahat sigortası başvuru formu doldurmanız yeterli.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL