444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sonbaharda Tatile Çıkacaklara Öneriler

26 Ağustos 2015

Yaz bitiyor ama Milli Eğitim Bakanlığının okulların açılma tarihini ertelemesi  ve yaklaşan Kurban Bayramı’yla  tatil dönemi devam ediyor. Normalde Ağustos ayının sonlarına doğru biten tatil sezonu bu sene Eylül ayının sonuna kadar uzadı. Bu yaz tatile gidemeyenler için yeni bir tatil fırsatı doğdu. Eğer bu fırsatı değerlendirip tatile çıkmayı düşünüyorsanız önerilerimizi mutlaka gözden geçirin.

Seyahat sigortası ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz güvende!

Eylül’de Tatil Önerileri 

Eylül ayında gidilebilecek yerlerle ilgili bilgi toplayın ve arasından en uygun olanını seçin.

Meteorolojiden aylık hava durumu raporlarına bakarak gideceğiniz yerle ilgili hava şartlarını gözden geçirin.

Eylül ayında havalar serinlemeye başlayacağından bavulunuzu hazırlarken yanınıza sizi sıcak tutacak eşyalar da alın.

Uygun fiyatlara tatil yapmak için erken rezervasyon yaptırın. 

Seyahat Sigortasını Unutmayın

Bunlardan çok daha önemlisi ister yurt dışı ya da yurt içi, deniz ya da kara farketmeksizin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmek için mutlaka seyahat sigortası yaptırın. Seyahat sigortasıyla hastalık, kaza, valiz kaybı gibi risklere karşı kendinizi güvence altına alırsınız. Özellikle yurtdışı tatillerinde seyahat süresince hastalık ve yaralanma durumlarında tıbbi tedavi giderlerini, bu koşullarda eğer tatiliniz uzamak durumunda kalırsa konaklama bedelini sigortanız öder. Seyahat sigortası teminatları ve avantajlarından faydalanarak huzurlu bir tatil geçirmeyi garantileyin.

Seyahat sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek ve satın almak için Sigortam.net üzerinden seyahat sigortası başvuru formu doldurmanız yeterli. 


Okumaya Devam Edin

Jolly Tours 2010 Hedefi

20 Mayıs 2010 Perşembe
Jolly Tours Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve Genel Müdür Figen Erkan: 2010 yılında yüzde 35’lik artış hedeflediklerini söyledi.

Yanar Döner Sigorta!

23 Mayıs 2010 Pazar
İzlanda'da patlayan ve külleri global hava trafiğini bile hala felç etmeye devam eden volkan, sigortacılara yeni bir iş kapısı yarattı.

Turizm Şirketleri Zorunlu Olmasına Karşın Paket Tur Sigortasını Yaptırmıyor

27 Mayıs 2010 Perşembe
2007'de uygulamaya giren paket tur sigortasını, maliyeti artırdığı gerekçesiyle sadece birkaç seyahat acentesi yaptırıyor. Sigortacılar mali yapısı güçlü şirketlere teminat veriyor.