444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sıfır Araçlar için Trafik Sigortası

Sıfır Araçlar için Trafik Sigortası Nasıl Düzenlenir? 

Sıfır araç alındığında trafiğe çıkmadan önce araç ruhsatının düzenlenmesi gerekmektedir.  2011 model sıfır araçlar için araç ruhsatının düzenlenebilmesi için ise, zorunlu trafik sigortası poliçesi düzenlenmiş olmalıdır.  Sıfır araçlar için düzenlenecek olan yeni poliçelerde EGM kontrolüne ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu sayede aracın ruhsatı olmadan trafik sigortası poliçesi hazırlanabilmektedir. 

 

Sıfır Araçlar için Gerekli Bilgiler

Trafik sigortası için gerekli olan bilgiler içinde tescil belge seri no alanı boş bırakılarak aşağıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girildiği takdirde poliçe düzenlenebilmektedir.
 
Aracın motor numarası
Şasi numarası 
Model yılı 
 
 
Sigortam.net'ten aracınıza ait  trafik sigortası fiyatlarını tek adımda anında karşılaştırarak poliçenizi en uygun primle hemen satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Araç Sigortaları Neden Zorunlu?

Trafik sigortası, kusuru bulunmayan tarafın zor durumda kalmasını önlemek, sürücüleri daha dikkatli olmaya teşvik etmek için zorunlu tutulmaktadır.

 

Devamını Oku

Araç Sigorta Sorgulama İşlemleri

Araç sigorta sorgulama işlemleri, kasko sigortası ve trafik sigortasını kapsar.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortasının ne olduğunu yazımızdan öğrenin, en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net'ten trafik sigortası hesaplaması yaparak ulaşın.

Devamını Oku