Sıfır Araçlar için Trafik Sigortası | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sıfır Araçlar için Trafik Sigortası

Sıfır Araçlar için Trafik Sigortası Nasıl Düzenlenir? 

Sıfır araç alındığında trafiğe çıkmadan önce araç ruhsatının düzenlenmesi gerekmektedir.  2011 model sıfır araçlar için araç ruhsatının düzenlenebilmesi için ise, zorunlu trafik sigortası poliçesi düzenlenmiş olmalıdır.  Sıfır araçlar için düzenlenecek olan yeni poliçelerde EGM kontrolüne ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu sayede aracın ruhsatı olmadan trafik sigortası poliçesi hazırlanabilmektedir. 

 

Sıfır Araçlar için Gerekli Bilgiler

Trafik sigortası için gerekli olan bilgiler içinde tescil belge seri no alanı boş bırakılarak aşağıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girildiği takdirde poliçe düzenlenebilmektedir.
 
Aracın motor numarası
Şasi numarası 
Model yılı 
 
 
Sigortam.net'ten aracınıza ait  trafik sigortası fiyatlarını tek adımda anında karşılaştırarak poliçenizi en uygun primle hemen satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yeni Trafik Sigortası Fiyatları Nasıl Etkileyecek?

Yeni bir yılla birlikte yeni değişiklikler de hayatımıza giriyor. Zorunlu trafik sigortasında 1 Ocak tarihinden itibaren yeni ve önemli bir döneme geçildi. Bu yazımızda yeni trafik sigortasında yapılan düzenlemeleri aktardık.

Devamını Oku

Araç Sahipleri 2016’da Yeni ÖTV Düzenlemesine Dikkat!

Yeni ÖTV düzenlemesi 2016 yılında araçlardaki ÖTV hesaplaması algısını tamamen değiştirecek. Artık motor silindir hacmine göre vergi dönemi sona erdi.

Devamını Oku

Otomobil’de ‘e-tescil’ Kolaylığı

Mayıs ayında ikinci el araç için başlatılan e-tescil uygulaması sıfır araç için de getirildi. Peki bu uygulamanın faydaları neler?

Devamını Oku