Sigorta Alırken 20 Sigorta Şirketinden Teklif Almanın 10 Faydası

İhtiyacınız olan teminatlarla en uygun poliçeyi Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden sahip olmanın yolu Sigortam.net’ten geçiyor.

Kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası almak için yola çıkanların ilk yaptığı şey sigorta şirketleri ve fiyatlarını araştırmak. Sigortam.net’in online hizmetleri ile tek tek sigorta şirketlerine ulaşmaya, tek tek fiyat teklifi almaya gerek kalmıyor.

Sigortam.net’in 20 Sigorta Şirketinden Teklif Almanın 10 Faydası

1 Sigorta Şirketleri Sizin Ayağınıza Gelir

Dilediğiniz sigorta şirketlerinin tekliflerini, ister online ister 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak, bir seferde topluca alabilirsiniz. .

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

2 Sigorta Şirketlerini Karşılaştırma Kolaylığı

Sigorta şirketlerinin tekliflerini hem teminat hem de ödeme seçenekleri ile detaylı olarak karşılaştırabilir, farklı teminatların sigorta fiyatlarına etkisini şeffaf olarak görebilir ve satın alma kararını buna göre verirsiniz.

Doğru Zaman Doğru Ürün

En iyi sigorta şirketleri arasında kolayca karşılaştırma yapabilir, doğru ürünü doğru fiyata ve doğru sigorta şirketi ile yakalarsınız.

4 Sadece 3 Dakikada Sigorta

Normal şartlarda tek tek dolaşarak, bilgi sahibi olmanız gerekirken Sigortam.net’in online hizmetleriyle her bir sigorta şirketinin şartlarını 3 dakikada görebilirsiniz.

5 Sigortada %45 Fiyat Avantajı

Kendi politikaları doğrultusunda fiyat belirleyen sigorta şirketlerinin sigortalarına, Sigortam.net’in sunduğu çoklu sigorta şirketi ve ürün alternatifleri arasında karşılaştırma yaparak %45 fiyat avantajı ile sahip olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

6 Sigortam.net En İyi Fiyat Garantisi ile Yanınızda

Sigortam.net müşterileri en iyi sigorta şirketleri arasından hangisini seçerse seçsin; sigortanın tüm teminatları ve ödeme koşulları dahilinde en iyi fiyat garantisi ile sahip olurlar.

7 Uzman Desteği

Sigortam.net sigorta ürünleri arasında kararsızlık yaşayan müşterilerine, uzman desteğinde sunarak, kendileri için en uygun poliçeyi seçmelerinde yardımcı olur.

8 Güvenli Alışverişin Rahatlığı

Sigortam.net’te online ve telefonda satın alma aşamaları SSL ve SET protokleri ile güvence altındadır. Ve bu güvence tüm sigorta şirketleri için geçerlidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

9 Sigorta Takipleri Sizin Adınıza Yapılır

Sigortam.net’ten hangi sigorta şirketinin, hangi sigorta ürününü almış olursanız olun, aylık prim ödemeleriniz ve vade sonunda poliçe yenilemeleriniz sizin adınıza takip edilir. Böylece poliçeleriniz ile korunan teminatlarınızın geçerliliğini yitirmesi konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

10 Sigortam.net Hasarda da Yanınızda!

Sigorta şirketleri değişir ancak Sigortam.net hasar anında her zaman yanınızdadır.

Hasar anında, hasar ihbar formumuzu doldurun ya da 444 24 00 numaralı hattımızdan 7/24 hasar ihbarı yapın. İşlemlerinizi sizin adınıza takip ederek hasarınızın en kısa sürede ödenmesini sağlayalım.

Sigortam.net Bonusu

Sigortam.net her bir müşterisi için sunduğu avantajlar ile de yetinmiyor, bonus olarak ödül programı ile önerdiğiniz arkadaşlarınız poliçe aldığında size de indirim kazandırıyor.

Ödül Programı ile Sigortam.net müşterileri;

  •  Arkadaşlarını Sigortam.net’e tavsiye ediyor.
  • Sigortam.net’ten arkadaşlarının aldığı her poliçenin %5’i kadar indirim kazanıyor.

Sizler için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerini bir araya getiren Sigortam.net’ten teklif almanın faydalarını değerlendirin, fırsatları kaçırmayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL