46.404 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Bilgi Merkezi

Sigorta konusunda merak ettiğiniz her şey Sigorta Bilgi Merkezi’nde.

Sigorta Rehberi


Sigorta Nedir?

20 Eylül 2011, Salı Sigorta, sigorta şirketinin, sigortalının ödediği bir prim karşılığı, çeşitli rizikolara karşı hasarını güvenceye aldığı bir sözleşmedir.

Kasko Sigortası Nedir?

5 Eylül 2011, Pazartesi Kasko, otomobil sigortalarından bir tanesidir ve amacı, sigorta ettirene ait aracın uğrayacağı zararların karşılanmasını sağlamaktır.

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

02 Aralık 2010, Perşembe Trafik sigortası, karşı tarafa verilen zararların temini için yaptırılır. Zorunlu bir araç sigortasıdır ve yaptırmamak cezaya sebep olur.

Uzman Görüşü


Kaskoda Hasarsızlık İndirimi Nasıl Uygulanıyor?

17 Şubat 2015, Salı Hasarsızlık indirimi, kurallara uygun bir şekilde araç kullanan sürücüler için kasko fiyatlarını düşürmede avantaj sağlayan bir ödülüdür.

Online Sigorta Alınır mı?

20 Nisan 2012, Cuma Kulaktan dolma sigorta için çok tehlikeli. Zira sigorta kişiye göre çok farklılık gösterdiğinden başkasının aldığı fiyat sizi yanıltır.

Aracın Kayıtlı Olduğu İl Primleri Etkiler mi?

12 Haziran 2014, Perşembe Trafik sigortasının yapılması zorunluluğu her sürücü için geçerlidir ve sigorta poliçesi primine etki eden birçok farklı faktör bulunur.
Aracınızın
Kasko Değerini
Biliyor musunuz?
Aracınızın kasko değerini öğrenebilirsiniz.
Aracınızın
Kasko Değeri
Teklif Almak İstiyorum

Sektörel Haberler


Egzoz Muayenesi Periyodlarına Uymayanların Cebi Yandı!

31 Mart 2015, Salı Egzoz gaz emisyonunu zamanında yaptırmayan araç sahipleri, yol kenarı denetimlerinde para cezalarıyla karşılaşabiliyor.

Mobil Kaza Tespit Tutanağı ile Kaza Noktaları Görülebiliyor!

30 Ocak 2015, Cuma Mobil Kaza Tespit tutanağının harita uygulaması ile kaza noktaları takip ediliyor. Böylece kazaların yoğun olduğu bölgeler ve noktalarının tespit edilmesi kolaylaştı.

Sigortada Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

27-Ocak-2015, Salı Sigortalıların en sık karşılaştığı olumsuzluklardan biri de aracın hasar alan parçasının onarılmaması durumunda parça değişiminin yapılmasıdır.