444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta İhtiyaçları Çeşitlenecek

08 Nisan 2014

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, satın alma gücünün yükselmesiyle müşteri ihtiyaçlarının da çeşitleneceğine dikkat çekti. Sönmez, dolayısıyla sigortacıların yeni ürün çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini vurguladı.

Ülkemizdeki sigortalılık oranının henüz istenilen düzeyde olmadığını belirten Sönmez, bireylerdeki sigorta bilincinin artması ve ekonomik gelişmeler sonucunda satın alma gücünün yükselmesiyle sigortalılık oranının da artacağını buna bağlı olarak da müşteri ihtiyaçlarının çeşitleneceğinin düşünüldüğünü belirtti.

Önemli olan noktanın bireylerin herhangi bir sigorta ürününü satın alırken, fiyattan önce mutlaka ürün hakkında detaylı bilgi edinmeleri gerektiğini ve alacakları ürünün tüm riskleri kapsayıp kapsamadığını iyi öğrenmeleri gerektiğinin altını çizdi.

 


Sönmez, sigorta sektörü gibi tüm ürün ve hizmetlerin birbirine benzer olduğu sektörlerde fark yaratmanın, artan rekabet koşullarında öne çıkmak için en önemli koşullardan biri olduğunu vurguladı.

Sigortam.net üzerinden en uygun Anadolu Sigorta'nın en uygun kasko, trafik ve özel sağlık sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşın.


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.