Türkiye’nin En Büyük Sigorta Şirketleri Sigortam.net’te

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata beklemeden ulaşın!
telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri burada! Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortasında en uygun fiyatlar, en bol seçenek için hemen teklif alın!

 

En İyi Sigorta Firmaları Sigortam.net’te

Türkiye’deki ilk sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satışı yapılan sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net’te, 20 sigorta şirketinin onlarca farklı ürününü karşılaştırarak kendinize en uygununu seçin. Türkiye’de sigorta yapan şirketler, en uygun fiyat avantajıyla Sigortam.net’te.

Kasko, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında anında online teklifleri görün. Her branş için oluşturulan formları tam ve doğru olarak doldurup o branşta beraber çalıştığımız sigorta şirketleri arasında yer alanların tekliflerini anında görün. Sigorta firmaları tarafından verilen fiyat ve teminatları karşılaştırarak hemen satın alın.

Sigorta ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemek ve sorgulama sonunda çıkan teklifler arasından en uygun poliçeyi seçmek için bütün anlaşmalı sigorta şirketleri ve ürünleri konusunda bilgi sahibi uzman müşteri temsilcilerimizden destek alın. Türkiye sigorta şirketleri sıralamasındaki en iyi şirketlerin tekliflerine hızlıca ulaşın.

 

Sigortam.net’ten Teklif Alabileceğiniz Sigorta Şirketleri Listesi

 

Acıbadem SigortaAksigorta
Allianz SigortaAllianz Hayat Emeklilik
Anadolu SigortaAnadolu Hayat Emeklilik
AXA SigortaAXA Hayat Emeklilik
Ergo SigortaEureko Sigorta
Groupama SigortaGüneş Sigorta
HDI SigortaMapfre Sigorta
Ray SigortaSompo Japan Sigorta
Unico SigortaZurich Sigorta

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL