Sigorta Şirketleri | Kasko Sigortası | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Türkiye'nin En Büyük Sigorta Şirketleri Sigortam.net'te

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Türkiye'nin ilk online sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satışı yapılan Sigortam.net'te 20 sigorta şirketinin onlarca farklı ürününü karşılaştırarak kendinize en uygununu seçin. 

Türkiye'nin en büyük sigorta şirketleri burada! Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortasında en uygun fiyatlar, en bol seçenek için hemen teklif alın!

 

En İyiler Sigortam.net'te

Türkiye'deki ilk sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satışı yapılan sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net'te, 20 sigorta şirketinin onlarca farklı ürününü  karşılaştırarak kendinize en uygununu seçin.

Kasko, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında anında online teklifleri görün. Her branş için oluşturulan formları tam ve doğru olarak doldurup o branşta beraber çalıştığımız sigorta şirketleri arasında yer alanların tekliflerini anında görün. Fiyat ve teminatları karşılaştırarak hemen satın alın. 

Sigorta ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemek ve sorgulama sonunda çıkan teklifler arasından en uygun poliçeyi seçmek için bütün anlaşmalı sigorta şirketleri ve ürünleri konusunda bilgi sahibi uzman müşteri temsilcilerimizden destek alın.

 

Sigortam.net'ten Teklif Alabileceğiniz Sigorta Şirketleri Listesi

 

Acıbadem Sigorta Aksigorta
Allianz Sigorta Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
AXA Sigorta AXA Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Eureko Sigorta
Groupama Sigorta Güneş Sigorta
HDI Sigorta Mapfre Genel Sigorta
Ray Sigorta Sompo Japan Sigorta
Unico Sigorta Zurich Sigorta