444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Birçok Sigorta Şirketinden Teklif Almanın Faydaları Neler?

25 Şubat 2015

Yaşadığınız sürece gelecek kaygısı taşırsınız. Bu kaygı her anlamda olabilir; kariyer, yaşam süresi, sağlık, mal varlıklarının durumu vs. Belirsizliklerle dolu olan hayatta olumlu ve olumsuz durumlarla karşılaşılaşılır.

İstemeden de olsa olumsuz durumların yaşanması durumunda yapabilecekleriniz bellidir fakat bunun için maddi bir güvence gerekir. Örneğin maddi birikimler yaparak çok istediğiniz arabayı satın aldınız. Peki aracınıza bir zarar geldiğinde ne yapacağınızı düşündünüz mü?

Diyebilirsiniz ki kaza olduğunda suçlu olan taraf hasar masraflarını karşılar. Fakat risk sadece kazanın yaşanması değildir. Birçok durumda aracınız zarar görebilir. Kısa bir süre için aracınızı park ettiğiniz yer de bile biri çarpıp kaçabilir. Eğer güvenlik kamerası yoksa kim olduğunu bilemezsiniz. Bu durumda da tüm masrafların cebinizden çıkması kaçınılmazdır. Dolayısı ile sigorta konusuna gereken önemi vermeli ve zaman kaybetmeden yaptırmalısınız. Sigorta çeşitleri ile ilgili “Sigorta Çeşitleri Nelerdir?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

   

Sigorta Şirketi Seçimi

Sigorta satın almak dikkatli ve araştırma gerektiren bir iştir. Poliçeniz ile 2 yıl boyunca en iyi hizmeti almak için sigorta şirketinizi de iyi seçmeniz gerekir. Online sigorta satışının yaygınlaşması ile birlikte sigorta şirketlerinin sayısı da artmış seçim daha zor hale gelmiştir.

Burada önemli olan nokta ilk gördüğünüz şirketten ya da en ucuz fiyatı sunan sigorta şirketinden teklif almamanız gerektiğidir. Birçok sigorta şirketinin farklı teklifleri arasında karşılaştırma yapmanız önemlidir. Çünkü bu karşılaştırma sayesinde aradığınız teminatları içeren poliçeyi en uygun şirketten bulma şansını yakalarsınız. Böylece sizin için en iyi sigorta ürününü en uygun fiyata alarak bütçenizi korursunuz. Konu ile ilgili “Sigorta Şirketleri Seçiminde Önem Verilmesi Gereken 5 Konu!” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net Türkiye’nin en büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısı ile araştırma sürecini sizin yerinize yapmış olur. Sadece tek bir form ile bilgilerinize en uygun ürünleri görür, karşılaştırır ve satın alırsınız. Sigortam.net’ten nasıl teklif alabileceğiniz ile ilgili “Kolay Sigorta Sigortam.net’te” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

En iyi fiyat garantisi ile Sigortam.net’ten sigorta teklifi almak için kolay ve hızlı bir şekilde sigorta sorgulaması yapın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 telefında sigortanızı satın alın.


Okumaya Devam Edin

Sigorta Çeşitleri Nelerdir?

27 Şubat 2014 Perşembe

Sigorta, canınızı ve malımızı korumak için belli bir bütçe ayırdığınız önemli bir gerekliliktir. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaptığınızda anlaşmalı sigorta şirketlerinin sigorta fiyatlarını görür, karşılaştırır ve bütçenize en uygun sigortayı satın alabilirsiniz.

Sigorta Şirketlerinin 2015 Sigorta Fiyatları Ne Kadar Olacak?

31 Aralık 2014 Çarşamba

Sigorta şirketlerinin 2015 sigorta fiyatlarını merak mı ediyorsunuz? Fiyatı değiştiren kriterlerin neler olduğunu öğrenin en uygun sigorta fiyatına ulaşın.

Sigorta Şirketleri Seçiminde Önem Verilmesi Gereken 5 Konu!

18 Şubat 2015 Çarşamba

Sigortanızı doğru sigorta şirketinden satın almanız sorun yaşamanızı önler. Sigorta şirketleri seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları derledik.