Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta insanların muhtemel riskler sonucu yaşayacakları maddi zararların ve ekonomik kayıpların, belli bir prim karşılığında korunması ve riskinin paylaşılmasıdır.

sigorta sorgulama

Satın aldığınız sigorta poliçesi ile ileride meydana gelme ihtimali olan tehlikelerden doğacak  zararların, sigortalının önceden yaptığı ödemeler karşılığında ve sigortacının taahhütü ile giderilmesi amaçlanmaktadır.

Hayatın bilinmezliğinde kendimizi her an ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına almamız gerekir. İşte sigortalar hayatımızın ve geleceğimizin güvencesi olarak rahat ve güvenli yaşamaya devam etmemiz için bize hizmet vermektedir. Her gün karşılaşılan trafik kazalarına ya da hırsızlığa karşı otomobilinizi, bireysel kazalara karşı kendinizi, yangına karşı evinizi, hastalıklara karşı yine kendinizi ve ailenizin sağlığını güvenceye almalısınız. 

Sigortanın süresi, poliçenin yürürlükte kalacağı süredir. Kimi sigortalar bir yıllıktır ve her yıl yenilenir. Bazılarında ise sigortalı ile sözleşme hazırlanırken belirlenen bir sigorta süresi mevcuttur.   

Sigorta Sorgulama Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sigortalar mal ve can sigortaları olarak iki ana dala ayrılmıştır. Can sigortaları hayat sigortası, özel sağlık sigortası gibi belirlenmişken; mal sigortaları araç, konut, eşya, nakliyat gibi sigortalardır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kendinize en uygun sigortayı bulmak için mevcut şartların yanı sıra ileride meydana gelecek olayları da hesaba katmalı ve risk gerçekleştiğinde en hafif zararla atlatmamızı sağlayacak olan sigortayı ve teminatları seçmelisiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL
Örneğin aracınız için kasko sigortası yaptırırken, standart teminatların dışında meydana gelebileceğini düşündüğünüz riskler için de ek teminat almanız, herhangi bir hasar karşısında maddi olarak konumanızı sağlayacaktır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL
Sigorta sorgulama yaparken şirketlerin istedikleri bilgileri doğru bir şekilde sağlamak önemlidir. Sigortam.net sigorta sorgulama en hızlı ve kolay şekilde bilgi girişine imkan vermektedir. Ayrıca Sigortam.net’te sigorta karşılaştırma ve satın alma işlemleri kolaylıkla tamamlanabilmektedir.
 
İhtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için online ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Turins Sigorta

Sigortam.net ile Turins Sigorta gibi en büyük ve en iyi sigorta şirketlerine kolayca ulaşabilir, sigortalanabilirsiniz.

Devamını Oku

Samsun Plaka Kasko Fiyatları

Samsun Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar Sigortam.net'te!  Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir. Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 55 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Samsun’da;​ 2013 Mart itibarıyle 260 bin araç bulunuyor, bunların 110 bini otomobil. Her beş kişiden biri araç sahibi. Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 6 binin üzerinde kaza meydana […]

Devamını Oku

Mazda Kasko Sigorta Sorgulama

Mazda’niz için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Mazda kasko sigorta sorgulama yaparak size en uygun kasko sigortasını seçin.

Devamını Oku