444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

17 Aralık 2012
Sigorta insanların muhtemel riskler sonucu yaşayacakları maddi zararların ve ekonomik kayıpların, belli bir prim karşılığında korunması ve riskinin paylaşılmasıdır.
sigorta sorgulama

Satın aldığınız sigorta poliçesi ile ileride meydana gelme ihtimali olan tehlikelerden doğacak  zararların, sigortalının önceden yaptığı ödemeler karşılığında ve sigortacının taahhütü ile giderilmesi amaçlanmaktadır.

Hayatın bilinmezliğinde kendimizi her an ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına almamız gerekir. İşte sigortalar hayatımızın ve geleceğimizin güvencesi olarak rahat ve güvenli yaşamaya devam etmemiz için bize hizmet vermektedir. Her gün karşılaşılan trafik kazalarına ya da hırsızlığa karşı otomobilinizi, bireysel kazalara karşı kendinizi, yangına karşı evinizi, hastalıklara karşı yine kendinizi ve ailenizin sağlığını güvenceye almalısınız. 

Sigortanın süresi, poliçenin yürürlükte kalacağı süredir. Kimi sigortalar bir yıllıktır ve her yıl yenilenir. Bazılarında ise sigortalı ile sözleşme hazırlanırken belirlenen bir sigorta süresi mevcuttur.   

Sigorta Sorgulama Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sigortalar mal ve can sigortaları olarak iki ana dala ayrılmıştır. Can sigortaları hayat sigortası, özel sağlık sigortası gibi belirlenmişken; mal sigortaları araç, konut, eşya, nakliyat gibi sigortalardır. 


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Kendinize en uygun sigortayı bulmak için mevcut şartların yanı sıra ileride meydana gelecek olayları da hesaba katmalı ve risk gerçekleştiğinde en hafif zararla atlatmamızı sağlayacak olan sigortayı ve teminatları seçmelisiniz.


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN
Örneğin aracınız için kasko sigortası yaptırırken, standart teminatların dışında meydana gelebileceğini düşündüğünüz riskler için de ek teminat almanız, herhangi bir hasar karşısında maddi olarak konumanızı sağlayacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 
Sigorta sorgulama yaparken şirketlerin istedikleri bilgileri doğru bir şekilde sağlamak önemlidir. Sigortam.net sigorta sorgulama en hızlı ve kolay şekilde bilgi girişine imkan vermektedir. Ayrıca Sigortam.net’te sigorta karşılaştırma ve satın alma işlemleri kolaylıkla tamamlanabilmektedir.
 
İhtiyacınız olan sigortaya size özel, en uygun fiyata sahip olmak için online ya da Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.