Sigorta Sorgulama ile Online Sigorta Almak Çok Kolay!

Risklere karşı en iyi güvence olan sigorta, maddi olarak rahat etmenizi sağlar. Sigorta branşlarının bazılarının yaptırılması zaten zorunluyken bazılarının ise isteğe bağlıdır. Örneğin trafik sigortası zorunlu bir sigortayken kasko isteğe bağlı olarak yaptırılır. Kasko yaptırmamanın yasal cezası olmasa da risk durumunda yaşanılan kayıplar en büyük ve zor ceza olacaktır. Maddi ve manevi olarak oldukça yıpranmanıza neden olacaktır. Dolayısıyla bu güvenceyi alarak rahat bir hayat sürmeniz mümkün.

İsteğe bağlı da olsa sigortanın gerekliliği oldukça önemlidir. Güvenceyi fiyatla ölçmemeli risk durumunda kayıplarınızın telafi edileceğini düşünmeli ve kazançlarınızın kayıplarınızdan daha fazla olduğunu görmelisiniz.

Bazı insanlar ise sigorta prosedürleriyle zaman kaybetmemek için sigorta yaptırmaktan kaçınırlar. Halbuki artık birçok işlem online olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemler sıkıcı olmaktan çıkarak kolay ve hızlı hale gelir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta sorgulama işlemi sizi en kolay online sigortaya ulaştırırken, en kaliteli sigortayı en uygun fiyatlar ile almanızı da sağlar. Sadece sigortayı satarak yalnız bırakmaz, poliçe süresi boyunca size destek olur. Hasar durumunda da 7/24 yanınızda olan Sigortam.net, hasar sürecini de daha kolay atlatmanızı sağlar. Sigortam.net’ten en kolay sigortayı almanın yollarını aşama aşama görebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Sigorta Sorgulama İşlemiyle En Kolay Online Sigortaya Ulaşın!

1. Sigorta sorgulama sayfasındaki kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarından birini seçerek teklif alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Diyelim ki kasko teklifi alacaksınız. Karşınıza açılacak olan teklif formunda sizin  ve aracınızla ilgili bilgiler sorulur. Aracınızın markası, modeli, üretim yılı, sizin hasarsızlık indiriminiz vs. Bu bilgileri doğru girmeniz sizin için en uygun tekliflerin sunulması açısından oldukça önemlidir. Konuyla ilgili "Sigorta Sorgulama Yaparken Gerekli Bilgiler" yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Teklifler arasında mutlaka online olarak karşılaştırma yapın. Böylece istediğiniz teminatlardaki poliçeyi en uygun fiyatla sunan şirketten satın alım yaparsınız. Sigortam.net bu online karşılaştırma sayesinde kaskoda %45'e varan fiyat avantıjını yakalamanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsterseniz telefon üzerinden de sigorta satın almanız mümkündür. Bunun için sadece 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 aramanız yeterlidir.

Benzer İçerikler

2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler 2018 Kasko Fiyatları Hakkında Genel BilgilerTürkiye’nin en...büyük ve en iyi
sigorta şirketleri Sigortam.net ile...anlaşmalıdır. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak adımları kolayca geçebilir, şirketlerin kasko fiyatları...hakkında bilgi alabilir, karşılaştırır ve bütçenize en uygununu kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kasko sigortası yaptırarak hem kendinizi hem de aracınızı güvence altına almış...olursunuz. Zorunlu trafik sigortası, karşı tarafı ve...üçüncü kişileri korurken kasko sigortası, sizi korur. Bu sayede bir kaza sonrasında aracınızın hasarını öder ve maddi açıdan...sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Kaza sırasında eğer kasko sigortanız yoksa maddi açıdan büyük yükler altına girebilirsiniz....Böyle olumsuzluklarla karşılaşmadan önce kaskonuzu yaptırın, içiniz rahat bir şekilde yola çıkın.

2018 Kasko...Fiyatları

Kasko sigortası satan şirketler arasında karar verebilmek çoğunlukla zordur. Sigortam.net, sigorta şirketlerinin...kasko tekliflerini karşılaştırmalı olarak göstererek en uygun fiyat avantajına ulaşabilmenizi sağlar. Kasko ürünleri arasında...karar verirken fiyatları aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak görerek en doğru kararı verebilmenizi mümkün kılar. Artı...olarak 2018 kasko fiyatları için belirli avantajlar elde edebilirsiniz. Daha düşük fiyatlarla kasko poliçesi satın...alabilmek için ''Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler''...başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko teminatları günlük hayatınızda trafikte ya da aracınız...park halindeyken sıklıkla karşılaşabileceğiniz teminatları güvence altına alır. Bunların dışında ek teminatlar da alabilmeniz...mümkündür.

Çarpma-Çarpılma

Trafikte seyrederken aracınıza herhangi bir sürücünün çarpması, bilerek aracınıza...zarar verilmesi, sizin yanlışlıkla herhangi bir yere ya da araca arabanızı çarpanız vs. durumlarda zararlarınızı teminat altına...alır.

Yanma

Aracınıza yabancı maddelerin sıçraması ya da kaza sonucu yanma durumunda aracınız güvence altında...olur.

Çalınma-Çalınmaya Teşebbüs

Aracınızın ya da içindeki eşyalarınızın çalınması, ya da çalınmaya teşebbüs...durumunda güvence altında olursunuz. En uygun 2018 kasko fiyatları için Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yapın, sigorta şirketlerini...karşılaştırın. İhtiyacınız olan kasko poliçesine Sigortam.net'in web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24...00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 2018 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.