444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama ile Online Sigorta Almak Çok Kolay!

24 Aralık 2014

Risklere karşı en iyi güvence olan sigorta, maddi olarak rahat etmenizi sağlar. Sigorta branşlarının bazılarının yaptırılması zaten zorunluyken bazılarının ise isteğe bağlıdır. Örneğin trafik sigortası zorunlu bir sigortayken kasko isteğe bağlı olarak yaptırılır. Kasko yaptırmamanın yasal cezası olmasa da risk durumunda yaşanılan kayıplar en büyük ve zor ceza olacaktır. Maddi ve manevi olarak oldukça yıpranmanıza neden olacaktır. Dolayısıyla bu güvenceyi alarak rahat bir hayat sürmeniz mümkün.

İsteğe bağlı da olsa sigortanın gerekliliği oldukça önemlidir. Güvenceyi fiyatla ölçmemeli risk durumunda kayıplarınızın telafi edileceğini düşünmeli ve kazançlarınızın kayıplarınızdan daha fazla olduğunu görmelisiniz.

Bazı insanlar ise sigorta prosedürleriyle zaman kaybetmemek için sigorta yaptırmaktan kaçınırlar. Halbuki artık birçok işlem online olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemler sıkıcı olmaktan çıkarak kolay ve hızlı hale gelir.

   

Sigorta sorgulama işlemi sizi en kolay online sigortaya ulaştırırken, en kaliteli sigortayı en uygun fiyatlar ile almanızı da sağlar. Sadece sigortayı satarak yalnız bırakmaz, poliçe süresi boyunca size destek olur. Hasar durumunda da 7/24 yanınızda olan Sigortam.net, hasar sürecini de daha kolay atlatmanızı sağlar. Sigortam.net’ten en kolay sigortayı almanın yollarını aşama aşama görebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Sigorta Sorgulama İşlemiyle En Kolay Online Sigortaya Ulaşın!

1. Sigorta sorgulama sayfasındaki kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarından birini seçerek teklif alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Diyelim ki kasko teklifi alacaksınız. Karşınıza açılacak olan teklif formunda sizin  ve aracınızla ilgili bilgiler sorulur. Aracınızın markası, modeli, üretim yılı, sizin hasarsızlık indiriminiz vs. Bu bilgileri doğru girmeniz sizin için en uygun tekliflerin sunulması açısından oldukça önemlidir. Konuyla ilgili "Sigorta Sorgulama Yaparken Gerekli Bilgiler" yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Teklifler arasında mutlaka online olarak karşılaştırma yapın. Böylece istediğiniz teminatlardaki poliçeyi en uygun fiyatla sunan şirketten satın alım yaparsınız. Sigortam.net bu online karşılaştırma sayesinde kaskoda %45'e varan fiyat avantıjını yakalamanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsterseniz telefon üzerinden de sigorta satın almanız mümkündür. Bunun için sadece 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 aramanız yeterlidir.


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Sevil Mert ile Online Sigorta Sektörü & Sigortam.net

13 Mayıs 2011 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık sektörünü ve 10. yılını kutlayan Sigortam.net hakkında merak edilenleri Sevil Mert ile Eticaret Mag için yaptığım bu röportajda konuştuk.

Online Sigorta Sorgulamanın Avantajları

07 Mayıs 2014 Çarşamba

Online sigorta sorgulamanın avantajlarını öğrenerek, değerlendirmeye ne dersiniz?