444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama İşlemini Yapmazsak Ne Olur?

18 Kasım 2014

Sigorta, hayattaki risklerin maddi olarak güvence altına alınmasıdır. Beklenmedik risklerde çaresiz kalmak yerine ufak birikimlerle sigorta yaptırmak yararınıza olacaktır.

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortayı bulmak kolay değildir. Araştırma ve dikkat gerektiren bir iştir. Yapacağınız yanlış bir seçim mağdur durumda kalmanıza yol açabilir. Online işlemlerin hayatımıza büyük kolaylıklar getirdiği doğrudur. Artık birçok işlem hızlı olarak yapılmaktır. Fakat online sigorta alırken de poliçe şartlarının, teminatların detaylı bir şekilde okunması gerekir. Çünkü satın alım işleminden sonra bazı ayrıntıları farketmeniz sizi zor duruma sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Sizin için en doğru sigortaya ulaşmanın yolu sigorta sorgulama işlemini yerine getirmekle mümkündür. Son derece kolay ve hızlı olan bu işlem ileride pişman olmanızı önler.

Peki sigorta sorgulama işlemini yapmadan sigorta satın almak nelere yol açar?

   

Sigorta Sorgulama Yapmamanın Zararları
 

  • Sigorta sorgulama yaparken doldurduğunuz form sigorta şirketlerinin size özel tekliflerine ulaşmanızı sağlar. Bu işlemi yapmadığınız zaman tek tek sigorta şirketlerinden teklif almanız gerekir. Dolayısıyla bu da sizin için ekstra zaman kaybı demektir.
     
  • Sigorta sorgulama size en güvenlir sigorta şirketlerinin tekliflerini sunar. Online olarak teklif sunan birçok şirket vardır ve sigorta sorgulama yapmadan herhangi bir şirketten teklif alırsanız sonucunda olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.
     
  • Sigorta sorgulama birçok şirketin farklı ürünlerini sunar. Dolayısıyla birçok ürün arasından size en çok uygun olan poliçeyi seçmeniz kolaylaşır. Bu işlemi yapmadığınızda kendinizi sınırlamak durumunda kalırsınız.
     
  • Sigorta sorgulama işlemi teklifler arasında karşılaştırma yapmanızı sağlar. Bu karşılaştırma ile aradığınız poliçe hangi şirkette daha uygunsa oradan sigortanızı satın alırsınız. Dolayısıyla bu işlemi yapmadığınızda aynı poliçeyi daha pahalıya alma durumunuz vardır.

Zaman kaybetmeden Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparsanız en iyi fiyat garantisi ile sigortanızı satın alırsınız. Hasar durumunda 7/24 destek alır, muhattap bulur, sorunlarınızı hızlı bir şekilde yok çözebilirsiniz. Sigorta sorgulama işlemi sadece 3 dakikanızı alarak sizi en uygun sigorta fiyatlarına ulaştırır. Detaylı bilgi için “Sigorta Sorgulama Yapmak için 5 Püf Nokta” yazımızdan da destek alabilirsiniz. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın sigortanızı 7/24 telefonda satın alın.


Okumaya Devam Edin

En İyi Sigorta Şirketlerinden 3 Dakikada sigorta sorgulama Sigortam.net'te!

15 Mart 2016 Salı

Sigortam.net'te sigorta sorgulama ile sigorta hesaplamanızı yapın, kasko, özel sağlık ve trafik sigortalarında en iyi şirketlerden en iyi poliçe fiyatlarını sadece 3 dakikada bulun, %45'e kadar varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Sigorta Sorgulama Yapmak için 5 Püf Nokta

19 Eylül 2014 Cuma

Sigorta sorgulama işlemi Sigortam.net ile çok kolay. Püf noktaları öğrenerek hemen sigorta sorgulama yapın ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı satın alın.

Sigorta’da En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te!

19 Eylül 2014 Cuma

En uygun sigorta poliçesini mi arıyorsunuz? Sigortam.net'e gelin sigortada "En İyi Fiyat Garantisi" ile sigorta sahibi olun, paranız cebinizde kalsın.