Sigorta Sorgulama Ne Zaman Yapılmalı? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Ne Zaman Yapılmalı?

Hayatta olumlu durumlar yaşandığı gibi olumsuz riskler de söz konusu olabilir. Belki yaşanacak riskleri önlemek mümkün olmayabilir ama yaşanan olumsuzluklardan sonra hayata devam edebilmek için mutlaka bir güvenceniz olması gerekir. Maddi kayıplarınızı yerine getirbilemeniz bu açıdan çok önemlidir.

Kendinizi, sevdiklerinizi, yuvanızı ve arabanızı risklerle karşılaşmadan önce güvence altına almalı, olabileceklere seyirci kalmamalısınız. Nasıl olsa bana bir şey olmaz düşüncesiyle hareket etmek yapılan en büyük hatadır. Yarın kimin başına ne geleceği bilinmez, olumsuz durumların yaşanması herkes için geçerlidir.

Risklere karşı en iyi güvence sigortanızın olmasıdır. Bu nedenle sigorta yaptırarak maddi ve manevi olarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Sigorta yasal olarak haklarınızı güvence altına alır. Primler ödeseniz de kazançlarınızın yanında ödediğiniz primler çok küçük kalır. Satın aldığınız poliçeye bağlı olarak limitler ve teminatlar değişmektedir. Bu detaylara bağlı olarak sigorta zararlarınızı karşılar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Her an her şeyin yaşanabileceği gerçeğiyle yaşamak ve sigorta konusunu geciktirmeden bir an önce yaptırılması gerekir. Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapmak sadece 3 dakikanızı alır. Eskiden sigorta yaptırırken yaşanan uzun ve yorucu süreçler Sigortam.net ile sona erdi. Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net size en uygun sigorta tekliflerini sizi yormadan bulur ve sunar. Size ise sadece satın almak istediğiniz sigortayı seçmek kalır. Böylelikle değerli zamanınızda da boşa gitmemiş olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten Sigorta Sorgulama Yapmanın Faydaları
 

 • Tek bir formla online olarak en iyi kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası fiyatları karşınızda olur.
   
 • Kasko poliçe sorgulama yaparak en uygun kasko fiyatlarını görürsünüz. Ayrıca %45 fiyat avantajından da faydalanırsınız.
   
 • Trafik poliçe sorgulama yaparak en iyi trafik sigortası fiyatlarına ulaşırsınız. Trafik sigortanızı taksitle ödeme firsatını yakalarsınız.
   
 • Online karşılaştırma platformu sayesinden seçtiğiniz teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız.
   
 • Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan sigortayı online ya da telefonda satın alabilirsiniz.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’ten online sigorta teklifi almak için sigorta sorgulama yapmanız yeterli. Telefonda sigorta yaptırmak için ise 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

  


Benzer İçerikler

Araç Satışı Sonrası Zorunlu Trafik Sigortası

Araç satışı sonrası zorunlu trafik sigortası için ödediğiniz primler ne olur, trafik sigortası yeni aracınıza geçer mi? Soru işaretlerinizin cevabı bir tık ötede!

Devamını Oku

Kemik Erimesinin Önüne Geçmenin Yolları

Uluslararası Osteoporoz Vakfı’nın yaptığı araştırmaya göre: Kemik erimesi hastalığı, 60-70 yaşlarındaki kadınların 3’te 1’inde, 80 yaşlarındaki kadınların ise 3’te 2’sinde görülüyor. 

Devamını Oku

Kasko Değeri ile İlgili Sorularınız Kalmasın!

Kasko değeri konusunda kasko yasası ile birlikte önemli değişiklikler oldu. Bu değişiklikleri öğrenin, kasko sigortanızı doğru bir şekilde yaptırın.

Devamını Oku