Sigorta Sorgulama Yapmanın En Kolay Yolu | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Yapmanın En Kolay Yolu

Sigorta, hayattaki en büyük güvencelerden biridir. Belli primler karşılığında kendinizi, aracınızı, evinizi vs. değer verdiğiniz birçok şeyi teminat altına aldırabilir, böylelikle büyük masraflardan da kurtulabilirsiniz.

Teknolojiyle birlikte online sigortacılığın da gün geçtikçe büyümesi sigorta satın almayı çok kolaylaştırdı. Online alışveriş yaygınlaşmadan önce sigorta şirketleri gezilir, teklif alınır, sigorta paketleri incelenir ve aralarından en uygun sigorta seçilmeye çalışılırdı. Sıkıcı ve zaman kaybettiren bu süreç artık sona erdi. Tabii ki her konuda olduğu gibi online sigorta satın alma konusunda da her şirkete güvenilmeyeceği aşikar.

Bu nedenle sadece fiyata odaklanılmaması gerekir. En uygun fiyata ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan teminatları olan sigorta seçilmelidir. Örneğin aldığınız bir kasko poliçeniz var. Kaza anında poliçenizin hasarınızı karşılamadığını öğrenmeniz hiç şüphesiz sizin için büyük bir yıkım olacaktır. Fiyatı uygun diye gereksiz teminatlar doldurulmuş bir poliçenin size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu poliçeye boş yere az da olsa para ödeyecek, hasar masraflarını da yine cebinizden ödemek zorunda kalacaksınız. Dolayısıyla teminatlara fiyattan daha fazla önem vermeli, gerçekten ihtiyacınız olan teminatları seçmelisiniz.

Sigortam.net en güvenilir sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır. Türkiye’nin en büyük ve en iyi 20’den fazla sigorta şirketinin tekliflerini size sunmaktadır. Böylelik içiniz rahat bir şekilde sigorta sahibi olmanız da kolaylaşmaktadır.

Sigortam.net’ten Nasıl Sigorta Sorgulama Yapabilirsiniz?
 

 • Sigorta sorgulama işlemini 3 dakikada gerçekleştirin, bilgilerinizi forma eksiksiz ve doğru olarak girin.
   
 • Girdiğiniz bilgilere göre en uygun sigorta fiyatları listelensin. Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin sigorta tekliflerini inceleyin.
   
 • İstediğiniz teklifleri teminat ve fiyat olarak karşılaştırın. Sigortam.net’in karşılaştırma platformu size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
   
 • Karşılaştırma sonucunda %45 fiyat avantajını yakalayın. Paranız cebinizde kalsın.
   
 • Seçtiğiniz sigorta paketini online olarak satın almanın keyfini yaşayın.

Görüldüğü gibi Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparak en uygun sigortaya ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay. Zaman kaybetmeden sigortasınızı yaptırın, en büyük güvenceye sahip olurken, zamanınızdan ve paranızdan sa kaybetmeyin. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta satın alın.

  


Benzer İçerikler

Araç Park Etmenin İncelikleri

Siz de aracınızın başına park halinde ya da trafikte gelebilecek riskleri en iyi şekilde kontrol etmek için kasko sigortası yaptırın.

Devamını Oku

Oto Hırsızlığında Yapılması Gerekenler

Hırsızlıkla karşılaşma olasılığınız yüksek olması gibi bu durumu zararsız atlatma şansınızda yüksektir. Kasko sigortası yaptırarak karşılaştığınız zararları bu sigorta ile temin edebilirsiniz

Devamını Oku

Düğün Öncesi Kilo Verme Tüyoları

Düğün öncesi stres, gittikçe yoğunlaşan tempo ve beslenme alışkanlıklarının değişmesi, özellikle gelinler için önemli bir sorun olarak ani kilo değişimlerini ortaya çıkarıyor. 

Devamını Oku