444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Sorgulama Yapmanın 5 Önemli Yararı

02 Mart 2015

Hayatta ne ile karşılaşılacağını bilmek imkansızdır. Rastlanılan tüm durumlar olumlu ve olumsuz şekilde olabilir. İşte bu olumsuz durumların yaşatacağı zararları önlemek için güvenceye ihtiyacınız vardır. Bu güvence de sigorta yaptırmaktır.

Sigorta birçok branşta mevcuttur ve olası pek çok riske karşı cebinizi korur. Satın aldığınız teminatlar ve limitler doğrultusunda az ödeme yaparak ya da hiç yapmayarak olumsuz yaşanacak bu durumları atlatabilirsiniz.

Sigorta satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Önemli olan herhangi bir sigortayı yaptırmayı amaçlamak değildir. Sigorta yaptırmak önemli bir iştir. Araştırma yapmak ve dikkatlice incelemek gerekir. Sigorta poliçeniz bir yıl süreyle sizin maddi destekçiniz olacaktır. Yaptığınız seçimler doğrultusunda kapsadığı ve kapsamadığı alanlar değişmektedir. Dolayısı ile gerçekten ihtiyacınız olan teminatları satın almanız oldukça önemlidir. Sadece fiyatı ucuz olduğu için sigorta almak hiçbir kaybınızı yerine koyamayacağı için gereksiz para harcamaktan başka bir işe yaramayacaktır.

   

En iyi, en güvenilir ve en uygun sigortaya ulaşmanın yolu Sigortam.net’ten sigorta sorgulama işlemini doğru bir şekilde gerçekleştirmenizden geçer. En doğru şekilde sigorta sorgulaması yapmak için “Sigorta Sorgulama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımıza göz atabilirsiniz.

Sigorta Sorgulamasının Yararları
 

  • Sigorta sorgulaması sayesinde kolayca doldurulabilen tek bir form ile en iyi, en büyük ve en güvenilir sigorta şirketlerinin birçok sigorta teklifine ulaşabilirsiniz. Böylece tek başınıza araştırmalar yapmanız önlenir, zamanınızdan da tasarruf etmiş olursunuz.
     
  • Size en uygun olan sigorta teklifleri arasında kolayca online olarak karşılaştırma fiyat, limit ve teminat karşılaştırması yaparsınız. Bu sayede sizin için en uygun olan sigorta ürününü kolayca seçebilirsiniz.
     
  • Kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarında %45 fiyat avantajı ile en iyi fiyat garantisinden yararlanırsınız.
     
  • Seçtiğiniz sigorta ürününü online olarak sadece 3 dakikada taksitli ya da peşin olarak satın alabilirsiniz.

Kayıplar yaşamadan güvence sağlamak için zaman kaybetmeden sigorta sorgulaması yaparak en uygun sigorta fiyatlarına ulaşın. İsterseniz sigortanızı sigorta uzmanlarımızın yardımı ile 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda yaptırın.


Okumaya Devam Edin

Sigortada En İyi Fiyat Garantisi Tabii ki Sigortam.net'te!

12 Mayıs 2014 Pazartesi

 Kasko, trafik ve özel sağlık sigortasında en iyi fiyat garantisi Sigortam.net’te!

Sigorta Sorgulama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

05 Aralık 2014 Cuma

Sigorta sorgulama işlemi ihtiyacınıza en uygun sigortayı en uygun fiyata satın almanızı sağlar. Gerekli noktalara dikkat edin en iyi güvenceyi satın alın.

Sigorta Sorgulama İşlemini Doğru Yaparak En Uygun Sigortaya Ulaşın!

19 Şubat 2015 Perşembe

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortayı satın almak için sigorta sorgulama işlemini Sigortam.net'ten doğru ve kolay bir şekilde yapmanız yeterlidir.