444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta En Uygun Fiyat Sunan Sigorta Şirketinden mi Alınmalı?

05 Şubat 2015

Sigorta satın almak üzerinde dikkatlice düşünülmesi gereken önemli bir konudur. Çünkü sigorta hem sigortalıyı hem de sigorta şirketini bağlayıcı sorumluluklar yükler ve bu sorumluluklar 1 yıl boyunca sürer.

Örneğin poliçe süreniz boyunca sigorta şirketinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Sigorta ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda hızlıca şirketinize ulaşabilmeniz önemlidir. Ya da kasko sigortası aldıysanız aracınız hasar aldığında, özel sağlık sigortası aldığınızda yaralanmanız durumunda acil sigorta şirketinizle haberleşmeniz gerekecektir. Bu durumda en hızlı ve en iyi şekilde ihtiyaçlarınızın karşılanması son derece önemlidir.

Dolayısı ile sigortanızı satın alacağınız sigorta şirketinizi seçerken önceliğiniz kesinlikle fiyat olmamalıdır. Tabii fiyat önemli bir kriterdir fakat tek başına yeterli değildir. Fiyat ve teminat özelliklerinin detaylı bir şekilde karşılaştırılması ve bu şekilde sonuca varılması gerekir.

   

Düşünün ki poliçenizin teminatlarını çok önemsemediniz ve uygun fiyatlı olduğu için poliçenizi satın aldınız. Hasar durumunda masraflarınızın sigorta poliçeniz tarafından karşılanmadığını öğrendiğinizde ne olacak? Masrafları cebinizden ödemek zorunda kalacaksınız. Bu durumda sigortayı uygun fiyata almış olmanızın hiçbir anlamı olmayacaktır. 

Dolayısı ile ihtiyacınıza en uygun sigortayı en uygun fiyatla sunan şirketten satın almanız gerekir. Bu noktada sigorta şirketinizin de bazı kriterleri taşıması önemlidir. Birçok sigorta şirketi vardır ve hepsinin araştırılarak en iyisinin bulunması gerekir. İşte Sigortam.net bu durumda yanınızdadır ve bu işi sizin yerinize yaparak fazla zaman ve para kaybınızın önüne geçer. Nasıl mı?

En Uygun Sigortayı Sigortam.net’ten Satın Alın!
 

  • Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net, sizin kaliteli bir sigorta hizmeti almanızı sağlar.
     
  • Sigorta şirketlerinin sigorta sorgulama sayfasından kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası tekliflerini kolayca görebilir, online olarak karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. 
     
  • Hasar durumunda 7/24 destek verir. Detaylı bilgiyi “Sigortam.net Hasarda Yanınızda!” sayfamızda bulabilirsiniz.
     
  • Sigorta şirketi ile olan ilişkinizin daha hızlı ve sizin lehinize sonuçlanmasını sağlar.

Zaman kaybetmeden gönül rahatlığı ile sigortanızı yaptırın, risklere karşı güvencede olun. En uygun sigorta fiyatlarına sigorta sorgulama yaparak ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 ulaşın.


Okumaya Devam Edin

En Güvenilir Sigorta Şirketlerini Bulmanın Tüyoları

21 Ekim 2014 Salı

Sigortanızı güvenilir sigorta şirketinden yaptırmanız büyük önem taşır. Sigortam.net en güvenilir sigorta şirketlerinin en uygun sigorta fiyatlarını sunar.

Sigorta Şirketlerinin Avantajlı Sağlık Sigortası Paketleri

30 Ekim 2014 Perşembe

Sigorta şirketlerinin avantajlı sağlık sigortası paketleriyle, ailenizin de sağlığını güvenceye almanın yanı sıra bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sigorta Şirketlerinin Anlaşmalı Araç Servislerinin Avantajları

31 Aralık 2014 Çarşamba

Şirketlerin anlaşmalı olduğu servis ve olmadığı servis arasında ciddi farklar bulunur. Anlaşmalı araç servislerinde pek çok hizmet ücretsiz alınabilir.