444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Yaptırmanın Önemi

28 Kasım 2012
Sigorta, sahip olduklarımız için en önemli ve en güvenli risk yönetim modeli olmasına rağmen ülkemizde temel ihtiyaçlar sıralamasında oldukça alt sıralarda yer almaktadır. Sigortalar, hayatımızın ve geleceğimizin güvencesi olarak bize hizmet vermektedirler.

Sigorta yaptırmak, risklerden uzakta güvenli bir yaşamı benimseyen insanların tercihidir. Böylece hergün karşılaşılan trafik kazalarına ya da hırsızlıklara karşı otomobiller, bireysel kazalara karşı insanlar, yangına karşı evler, işyeri, nakliyat riskine karşı kıymetli eşyalar, mallar ya da makinalar güvence altına alınmış olur. Sigortacılık sektörünün temeli riskleri paylaşıp kayıpları telafi etmek mantığına dayanmaktadır. 
 
Başımıza gelebilecek riskleri önceden tahmin etmek mümkün değil fakat ihtiyacımız olan sigortaları önceden temin ederek en azından önlem alma yolunda çaba göstermek mümkün.
 
Farklı riskler için geliştirilmiş sigorta türleri bulunmaktadır. Bu sigorta türleri branş olarak isimlendirilir. Sigorta branşları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

Sigortam.net’ten Sigorta Yaptırmanın Avantajları

Kaskoda En İyi Fiyat Garantisi

Satın alacağınız kasko ürünleri için sadece Sigortam.net’te en iyi fiyat garantisi uygulanır. Bu sayede fiyat araştırması yapmanıza gerek kalmaz. Online Teklif ve Poliçe Alma

Kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortalarında pek çok sigorta şirketi ve ürün alternatifi içinden ihtiyaçlarınıza uygun en doğru poliçeyi en uygun fiyatla anında satın alın.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Konut, DASK, Yıllık Hayat, Seyahat ve BES

Sigortam.net’ten gerek online, gerekse müşteri temsilcisi ile görüşerek satın alabileceğiniz kasko, trafik ve sağlık sigortaları dışında farklı sigorta branşları için de başvuruda bulabilirsiniz. 

Sigortam.net’te, konut, DASK, yıllık hayat, seyahat ve BES başvurularınız sizin adınıza alanında uzman sigorta şirketlerine iletilerek, sizin için en uygun şartlarda sigorta teklifi hazırlamaları  ve sigortanızı almanız için size ulaşmaları sağlanır. 

Ücretsiz Kargo ile Poliçe Gönderimi

Satın alınan kasko, trafik ve sağlık sigortası poliçeleri kargo ücreti tarafımızdan ödenerek adresinize teslim edilir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Uzman Desteği

Sigorta poliçenizi alırken veya herhangi bir hasar durumunda dilediğiniz an deneyimli uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Birimimize 7 gün, 24 saat 444 24 00 numaralı telefondan ulaşarak sigorta poliçeleriniz ile ilgili danışabilir, hasar ihbarında bulunabilirsiniz.

Kolaylık ve Hız

İster Sigortam.net internet sitesinden ister 444 24 00 numaralı telefonu arayarak uzmanlarımızın desteğiyle ihtiyacınız olan kasko, trafik ve sağlık sigorta ürünlerini 3 dakikada satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sigortam.net’ten online poliçe alımlarınız SSL ve SET protokolü ile güvence altındadır.

%45 Fiyat Avantajı

Sigortam.net'ten sigorta teklifi aldığınızda, farklı sigorta firmalarının size özel verdiği teklifler arasında  %45’e varan farklar olduğunu görürsünüz. Sigortam.net’in online fiyat ve teminat karşılaştırma hizmeti ile bu fiyat farkı sizin için avantaja dönüşür. Acenta acenta gezerek teklif almak yerine bir seferde bütün sigorta şirketlerinin tekliflerini bir arada görerek zaman kazanmanızda Sigortam.net’in bir başka avantajıdır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigortam.net’ten kasko, zorunlu trafik veya özel sağlık sigortası alabileceğiniz anlaşmalı sigorta şirketleri listesi için tıklayınız.
 
Sevdiğimiz ve önem verdiğimiz değerlerimizi güvence altına alarak endişe duymadan kendimizi koruma altında hissetmemizde sigorta yaptırma önemli bir role sahiptir. İhtiyacınız olan sigortayı size özel, en uygun fiyatlarla almak için Sigortam.net internet sitemizden veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından 7/24 bize ulaşın.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.