444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Yaptırmazsak Ne Olur?

10 Ekim 2014

Sigorta sizin hayattaki maddi güvencenizdir. Sigorta yaptırmazsanız yeterince zor olan maddi yaşam imkanlarının yanında birçok masrafları da karşılamak zorunda kalırsınız.

Yaşamınızda karşılaşabileceğiniz riske karşı çeşitli sigorta türleri vardır. Örneğin arabanıza gelen zararları karşılamak için kasko, kaza durumunda mağdur durumun masraflarını ödemek için trafik sigortası, sağlık masraflarınız için özel sağlık sigortası, evinize gelen hasarları karşılamak için konut sigortası, seyahatlarinizde başınıza gelebilecek risklere karşı seyahat sigortası gibi çok fazla sigorta branşı vardır.

Sigorta primi ödemekten kaçmak daha büyük masrafları karşılamanıza yol açacaktır. Halbuki en iyi fiyatlarla sigorta yaptırmanız mümkündür. Sigortam.net Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır. Size tek bir form sayesinde bu şirketlerin tekliflerini sunar. Kolayca doldurulabilen bu forma bilgilerinizi girmeniz durumunda size en uygun teklifleri görür, karşılaştırır ve sizin için en uygun olanını satın alırsınız.

Üstelik kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasında Sigortam.net, “En İyi Fiyat Garantisi” sunar. Bu garanti daha iyi fiyatın başka yerde bulunamayağını gösterir. Üstelik bulunması durumunda aradaki fiyat farkı iade edilir. Detaylı bilgi için “Sigortada En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te” yazımızı inceleyin.

   

Sigorta branşlarının kapsadığı güvencelere kısaca değinelim:

Kasko Sigortası

Kasko, trafikte ya da seyir halindeyken meydana gelen çarpma, çarpışma, çalınma ve yanma gibi riskleri ana teminatları içinde barındırır. Ayrıca deprem, su baskınları, yer kayması, ülke dışında meydana gelen hasarlar gibi birçok riski de ekstra primlerle ek teminatlar olarak sunmaktadır. Kasko fiyatlarını etkileyen kriterleri öğrenmek için “Kasko Fiyatlarını Etkileyen 5 Sebep!" yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Trafik Sigortası

Trafik sigortası Türkiye sınırları içinde trafiğe çıkan araçlar için yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Yaptırılmaması durumunda ağır cezaları vardır. Zorunlu trafik sigortası ayrıca kaza durumunda siz suçlu olsanız bile karşı tarafta ve 3. şahıslarda meydana gelen zararları teminat altına alır. Trafik sigortası fiyatlarını nelerin değiştirdiğini görmek için yazımızı “2014 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları" okuyun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası ani bir kaza ya da hastalık durumunda tedavi, ameliyat, ilaç masrafları vs. gibi ihtiyaçlarınızı güvence altına alır. İstediğiniz sağlık kuruluşunu ve doktoru seçme özgürlüğünüz de vardır. Özel sağlık sigortası fiyatlarını etkileyen noktaları görmek için “Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?" yazımızı inceleyin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Zaman kaybetmeden en uygun sigortayı satın alın, risklere karşı güvende olun. İster sigorta sorgulama yapın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

Araç Sigorta Fiyatlarını Etkileyen 5 Önemli Kriter

08 Ekim 2014 Çarşamba

Araç sigorta fiyatlarını etkileyen önemli kriterlerin neler olduğunu yazımızdan öğrenin. Sigortam.net'ten teklif alarak en uygun araç sigortasına ulaşın.

En Uygun Online Sigorta Poliçesi

09 Ekim 2014 Perşembe

En uygun sigorta poliçesi için uzun uğraşlar sarf etmeyin, hemen Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın aradığınız sigortaya en uygun fiyatlarla ulaşın.

Online Sigorta Teklifi

09 Ekim 2014 Perşembe

En uygun online sigorta teklifi için Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyat garantisiyle sadece 3 dakikada sigorta satın alın, karlı çıkın.