Sigortada %45’e Varan Fiyat Avantajı

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Sigortam.net’te Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden yüzde 45'e varan fiyat avantajı ile sigorta satın almak mümkün. 

Kasko, zorunlu trafik sigortası ve özel sağlık sigortası almak için Sigortam.net’e gelenler, Türkiye’nin önde gelen 20 sigorta şirketinden, ihtiyaçlarına uygun sigorta tekliflerini online veya telefonla alır, fiyat ve teminatları karşılaştırır ve poliçesine % 45'e varan avantajlarla ile sahip olur.

Sigortam.net’te Yüzde 45'e Varan Fiyat Avantajı Nedir?

Sigortam.net Türkiye’de hizmet veren sigorta şirketlerinin pazar payı olarak %90’ına yakını ile çalışmaktadır. Bu da Sigortam.net’in müşterilerine çok sayıda sigorta teklifi ve ürün alternatifi sunabilmesine olanak sağlar. 

Bütün şartlar aynıyken her bir sigorta şirketi kendi fiyat politikası kapsamında, aynı kişi için farklı fiyat teklifleri sunabilir. Sigortam.net’in sunduğu çoklu sigorta şirketleri ve ürün alternatifleri sayesinde, Sigortam.net’ten teklif alan kişilerin aldığı en yüksek ve en düşük teklif arasındaki fiyat farkı %45’e kadar çıkabilmektedir. 

Sigortam.net müşterileri, teklif seçenekleri arasından hem teminat hem de ödeme seçeneklerini detaylı olarak karşılaştırabilir, farklı teminatların sigorta fiyatlarına etkisini şeffaf olarak görebilir ve satın alma kararını buna göre verebilir. 

Tüm teminatlar aynı olsa bile, farklı sigorta şirketlerinin; aynı ürün, aynı kişi, aynı araç için farklı risk değerlendirme kriterleri nedeniyle fiyatlar arasında %45 ile %70 aralığında farklar oluşabilir. 

Sigortam.net, müşterilerine en doğru ürünü en iyi fiyata satın almak için tüm imkanları sunarak yüzde 45’e varan fiyat avantajı yakalamalarını sağlar. 

 

Sigortada %45'e Varan Fiyat Avantajına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Sigortam.net’te yüzde 45'e varan fiyat avantajı ile sigorta almak için sadece bir kaç adım yeter!

  • Kasko, trafik veya özel sağlık sigortası teklifi almak için form doldurun,
  • Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin size özel tekliflerini anında online olarak görün.
  • Farklı teklifler arasındaki fiyatları karşılaştırın,
  • %45’e varan fiyat farkı ile, dilediğiniz teklifi seçin,
  • Dilerseniz online, dilerseniz 7/24 hizmet sunan 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigortanızı alın.

Unutmayın, Sigortam.net’e bakmadan sigorta alınmaz!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL