Sigortada %45’e Varan Fiyat Avantajı için Sigortam.net’e Bakın

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortasında %45’e varan fiyat avantajı sağlıyor. Siz de sadece 3 dakikada Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, bütçeniz için en uygun araç sigortasına kolayca sahip olun. “Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.”   

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
444 24 00
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 3 dakikada ulaşın!

Kadir İnanır ve Keçinin Yeni Macerasını İzlediniz mi?

Bugüne kadar 2.5 milyondan fazla mutlu müşterinin yararlandığı Sigortam.net’in %45’e varan fiyat avantajı, Kadir İnanır ve keçinin yeni macerasının da konusu oldu. “Bana değil, mesaja bakın.” diyen Kadir İnanır, Sigortam.net’in %45’e varan fiyat avantajına dikkat çekiyor ve ekliyor; “Ben Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almam!”

Neden Sigortam.net?

Türkiye’de online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kurum olan Sigortam.net, 15 yılda 2.5 milyondan fazla mutlu müşterisine en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile araç sigortası yaptırma imkanı sundu.

%45’e Varan Fiyat Avantajı

Sigortam.net ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası tekliflerine sadece 3 dakikada ulaşabilir, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun poliçeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu yönüyle araç sahiplerine zaman açısından da çok önemli bir kazanç sağlayan Sigortam.net, en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini 3 dakikada ileterek, müşterilerine %45’e varan fiyat avantajıyla poliçelerini yaptırma şansı sağlamaktadır.

%45’e varan fiyat avantajı ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net, müşterilerine verdiği tekliflerde kendisine o kadar güveniyor ki, aldığınız poliçe ile aynı şartlarda farklı bir teklif bulursanız aradaki farkı iade ediyor ve hatta ağzınızın tadı bozulmasın diye bir kutu da lokum hediye ediyor.

Siz de sigortanızı Sigortam.net’e bakarak alın, poliçenizi “en iyi fiyat garantisi” ile yaptırdığınızdan emin olun. En iyi fiyat garantisi uygulamasıyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak uzman sigorta danışmanları eşliğinde poliçenizi istediğiniz an yaptırabileceğiniz gibi, poliçenizle ilgili aklınıza takılan tüm konuları danışabilir, poliçe alımının sonrasında ise kaza anından, çekici hizmetine, servis işlemlerinden, tazminat ödemelerine kadarki tüm süreçlerde 7 gün 24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz. Unutmayın, Sigortam.net hasar anında 7/24 yanınızda!

Güvenli Alışveriş, Ücretsiz Kargo

Sigortam.net’ten yapacağınız alışverişlerde kart bilgileriniz tüm dünyada kabul görmüş SSL (Secure Socket Layer ) ve SET (Secure Electronic Transactinos ) güvenlik protokolleri tarafından korunmaktadır. Bu nedenle poliçe alımlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Sigortam.net’ten yapacağınız tüm sigorta alımlarınızda poliçeniz Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Siz de hiç vakit kaybetmeden 2.5 milyonun üstündeki mutlu müşteri gibi aracınızın kasko veya trafik sigortası poliçesi için sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye %45’e varan fiyat avantajıyla sahip olun. Unutmayın, “Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.!”

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Ocak 2018 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Yeni Yıla Artışla Başladı

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre sigorta pirimlerinde yeni yılın ilk ayında yükseliş...yaşandı. Ocak ayı verilerine göre 2017 Aralık ayına kıyasla kasko sigortası endeksi 7 puan artış göstererek 94, trafik sigortası...endeksi ise 3 puanlık artış göstererek 62 oldu.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve...trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin ocak ayı verilerini...açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre, ocak ayı kasko sigortası endeksi...geçen yılın aralık ayına göre 7 puan artış göstererek 94 oldu. Trafik sigortasında ise geçen yıl aralık ayında 59 olan endeks,...yeni yılın ilk ayında 3 puan artarak 62’ye yükseldi. Böylece 2017’nin son ayında 795 TL olan ortalama trafik sigortası primleri...832 TL, 1.872 olan ortalama kasko primleri ise 2.014 TL oldu. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks...sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak geçen yılın Ağustos ayında sonuçlarını açıkladığımız Sigortam.net...Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi ile araç sahiplerine otomobil sigortalarındaki genel seyre ilişkin bilgi sunmayı sürdürüyoruz....Böylelikle araç sahipleri için büyük önem taşıyan kasko ve trafik sigortalarındaki trendlerin de yakından takibini sağlıyoruz....Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin sonuçlarına göre kasko va trafik sigortası endeksi, yeni yıla yükselişle başladı. Aralık...ayında 56 puan olan trafik sigortası primlerindeki endeks 3 puanlık bir artış göstererek Ocak ayında 62’ye yükseldiğini; geçen...yılın son ayında 87 puan olan kasko sigortası primleri endeksi ise 7 puan artış kaydederek Ocak ayında 94 olduğunu görüyoruz....2017’nin Aralık ayı ile kıyasladığımızda yeni yılda hem trafik hem de kasko sigortası fiyatlarında artış yaşandı ancak 2017...Ocak ayı ile kıyasladığımızda hâlâ düşük rakamlardaki seyir devam ediyor. Dolayısıyla yıl bazında baktığımızda geçen...yıl yaşanan düşüş trendinin bu yıl da devam ettiğini söyleyebiliriz. Geçen yıl aynı dönemle kıyaslama yapıldığında...2017’nin Ocak ayında 1.337 TL olan trafik sigortası primlerinin, bu yılın aynı döneminde 831 TL olarak gerçekleştiği...görülüyor. Geçen yıl Ocak ayında 2.148 TL olan kasko primleri ortalaması ise bu yılın Ocak ayında 2.014 TL oldu. Sigortam.net...olarak araç sahiplerine sigorta yaptırmanın en kolay, en hızlı ve en uygun fiyatlı yolunu sağlarken sahip olduğumuz büyük veriyi...hizmetlerine sunmayı sürdüreceğiz. Hasar anında olduğu kadar doğru bilgi ihtiyacı konusunda da her zaman müşterilerimizin...yanındayız” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne göre 2017 yılın ocak ayından bu yana...otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: