Sigortada %45’e Varan Fiyat Avantajı için Sigortam.net’e Bakın | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortada %45’e Varan Fiyat Avantajı için Sigortam.net’e Bakın

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortasında %45’e varan fiyat avantajı sağlıyor. Siz de sadece 3 dakikada Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini görün, bütçeniz için en uygun araç sigortasına kolayca sahip olun. “Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.”   

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

Kadir İnanır ve Keçinin Yeni Macerasını İzlediniz mi?

Bugüne kadar 2.5 milyondan fazla mutlu müşterinin yararlandığı Sigortam.net’in %45’e varan fiyat avantajı, Kadir İnanır ve keçinin yeni macerasının da konusu oldu. “Bana değil, mesaja bakın.” diyen Kadir İnanır, Sigortam.net’in %45’e varan fiyat avantajına dikkat çekiyor ve ekliyor; “Ben Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almam!”

Neden Sigortam.net?

Türkiye’de online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kurum olan Sigortam.net, 15 yılda 2.5 milyondan fazla mutlu müşterisine en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile araç sigortası yaptırma imkanı sundu.

%45’e Varan Fiyat Avantajı

Sigortam.net ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası tekliflerine sadece 3 dakikada ulaşabilir, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun poliçeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu yönüyle araç sahiplerine zaman açısından da çok önemli bir kazanç sağlayan Sigortam.net, en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini 3 dakikada ileterek, müşterilerine %45’e varan fiyat avantajıyla poliçelerini yaptırma şansı sağlamaktadır.

%45’e varan fiyat avantajı ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

En İyi Fiyat Garantisi

Sigortam.net, müşterilerine verdiği tekliflerde kendisine o kadar güveniyor ki, aldığınız poliçe ile aynı şartlarda farklı bir teklif bulursanız aradaki farkı iade ediyor ve hatta ağzınızın tadı bozulmasın diye bir kutu da lokum hediye ediyor.

Siz de sigortanızı Sigortam.net’e bakarak alın, poliçenizi “en iyi fiyat garantisi” ile yaptırdığınızdan emin olun. En iyi fiyat garantisi uygulamasıyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Sigortam.net’in 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak uzman sigorta danışmanları eşliğinde poliçenizi istediğiniz an yaptırabileceğiniz gibi, poliçenizle ilgili aklınıza takılan tüm konuları danışabilir, poliçe alımının sonrasında ise kaza anından, çekici hizmetine, servis işlemlerinden, tazminat ödemelerine kadarki tüm süreçlerde 7 gün 24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz. Unutmayın, Sigortam.net hasar anında 7/24 yanınızda!

Güvenli Alışveriş, Ücretsiz Kargo

Sigortam.net’ten yapacağınız alışverişlerde kart bilgileriniz tüm dünyada kabul görmüş SSL (Secure Socket Layer ) ve SET (Secure Electronic Transactinos ) güvenlik protokolleri tarafından korunmaktadır. Bu nedenle poliçe alımlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Sigortam.net’ten yapacağınız tüm sigorta alımlarınızda poliçeniz Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Siz de hiç vakit kaybetmeden 2.5 milyonun üstündeki mutlu müşteri gibi aracınızın kasko veya trafik sigortası poliçesi için sigorta sorgulama ile ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye %45’e varan fiyat avantajıyla sahip olun. Unutmayın, “Sigortam.net’e bakmadan, sigorta almayın.!”


Benzer İçerikler

Kaza Sonrası Hasar Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaza sonrası hasar tespitinin ilk adımı kaza anında araçların konumunu ve hata oranını gösteren “Kaza tespit tutanağı”nın düzenlenmesidir.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Kasım Sonuçları

Trafik sigortası primleri yılbaşına göre 41 puan geriledi Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi kasım ayı verilerine göre ocak ayından bu yana trafik sigortası primleri 41 puan düşüş kaydetti. Aynı dönemde ortalama kasko primlerindeki gerileme ise 12 puan oldu. Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin kasım ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını gösteren endekse göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi […]

Devamını Oku