Yeni Yıl Gelmeden Sigortalarınızı Yaptırın!

Yeni bir yılda yeni olaylar, yeni kararlar, yeni mutluluklar ve yeni endişeler bizleri bekliyor. Endişelerinizin mutluluğunuza engel olmaması için alacağınız önlemler arasında sigorta yaptırmak da bulunuyor. 
 
Sağlığınız, aracınız ve evinizi sigorta ile güvenceye alarak olumsuz durumları tersine çevirebilir, hem de bütçenizi zorlamamış olursunuz. Yeni yılda hem mutluluğunuza hem de bütçenize yatırım yapmak için sigortalarınızı yaptırmayı ve yenilemeyi ihmal etmeyin.
 
Yeni yıl için hayat kalitenizi artırmayı hedefliyorsanız, size en uygun sigortayı seçmek için sigorta branşlarımıza bir göz atmaya ne dersiniz?
 

Kasko Sigortası

 
Aracınızı çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma olaylarına karşı korumak için yaptıracağınız kasko sigortası, bu risklerin gerçekleşmesi durumunda bütçenizi korur. 
 
Çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma dışında kasko sigortasında bir çok ek teminat mevcuttur.  Poliçenize ek teminatları da dahil ettirerek çok çeşitli durumlara karşı aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Ek teminatlardan bazıları: 
 
Enflasyon teminatı: aracınızın değer kaybetmesini önlemenizi sağlar. 
 
Terör teminatı: terör olaylarından ve yetkililerin müdahalelerinden dolayı oluşacak hasarı karşılar.
 
Ferdi kaza teminatı: araçta bulunan sürücü ve yolcuların hayatlarını teminat altına alır. 
 
Yardım hizmet paketi teminatı: elektrik arızası, mekanik arıza, yangın, hırsızlık veya kaza sonucu sigortalı aracın hareket edememesi ile araç ve içindeki tüm yolcuların kaza sonucu gerekli yardım hizmetlerini alabilmelerini sağlar. 
 
 

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, bir kazada sizin aracınıza gelecek hasarı karşılamaya yönelik yapılmaktadır. Trafik sigortanızı yaptırmak için farklı sigorta şirketlerinin sundukları paketlere göz atabilir, ek teminatları inceleyebilir ve size en uygun trafik sigortası paketine ulaşabilirsiniz. 

 
 
Sigortam.net ile Zorunlu Trafik Sigortanız için alternatif teklifleri bir kaç dakika içinde görebilir ve sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.  Sigortam.net poliçe hatırlatıcı ile sigortanızın yenileme tarihinden önce haberdar olabilir ve yine kolayca yenileyebilirsiniz.
 

Konut Sigortası

 
Evinizi, içindekileri ve değerli eşyalarınızı güvence altına almanın en kolay yolu konut sigortası yaptırmaktır. Evinizi ve ailenizi yıkılma, hırsızlık, terör ve kazalara karşı teminat altına alan en önemli sigorta konut sigortasıdır. 
 
Yıllık olarak yapılan konut sigortası poliçelerinizin ödemelerini aylık olarak yapabilir ve yeni yılı ailenizle birlikte daha huzurlu geçirebilirsiniz. 
 
Konut sigortaları hakkında detaylı bilgi almak, sigorta şirketlerinin hazırladıkları özel paketleri görmek ve bütçenize en uygun sigortayı en kısa sürede yaptırmak için Sigortam.net uzmanlarına ulaşmanız yeterli. 
 

Özel Sağlık Sigortası

 
Kendimizin ve sevdiklerimizin mutluluğu için en vazgeçilmez konu şüphesiz sağlığımız. Özel sağlık sigortası ile hem mevcut sağlık durumunuzu takip altına almak hem de olabilecek olumsuz sağlık koşullarına ve hastalıklara karşı önceden hazırlıklı olmam mümkün. 
 
Özel sağlık sigortası yaptırırken mutlaka bir uzmandan destek alınması gerekiyor. Herkesin özellikleri ve genetik geçmişi farklı olduğundan, karşılaşabileceği riskler de farklıdır. Bu nedenle özel sağlık sigortası yaptıran her bireyin ayrı değerlendirilmesi gerekir. Aile sigortası yaptırıldığında dahi, tüm aile bireylerine ait riskler ayrı ayrı değerlendirilmektedir. 
 
 
Yeni yılda kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına almak, belki de onlara hayat boyu vereceğiniz en güzel hediyelerden biri. Özel sağlık sigortası konusunda Sigortam.net uzmanlarından 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. 

 

DASK

 
1999 depreminden sonra yasa ile tüm meskenler için zorunlu hale getirilmiş olan Zorunlu Deprem Sigortası, depremin neden olacağı yangın, infilâk, yer kayması sonucunda sigortalı binalarda ve temellerinde meydana gelebilecek zararları güvence altına almaktadır.
 
Zorunlu Deprem Sigortası bir mesken için bir kere hesaplandığında, poliçe bedeli sabit kalmakta, sigorta şirketlerine göre bedelde bir değişim olmamaktadır. 
 
 
Bu sigortaların dışında seyahat sigortası ve hayat sigortası konularında da Sigortam.net’ten destek alabileceğinizi unutmayın.
 
Yeni yılda sağlığınızı ve sahip olduklarınızı aklınıza gelen veya gelmeyen risklere karşı korumak elinizde. 
 
Yeni yılda bol bol mutluluk ve sağlık dileklerimizle.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL