20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın, İnternet İndirimi ile Çok Daha Ucuza Satın Alın!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Sigortam.net’ten Teklif Almanız Yeterli!

Sigortam.net’ten teklif almadan, sigorta almayın! Türkiye’nin en büyük 20 sigorta şirketinden teklif alarak tüm fiyat ve teminatları karşılaştırabilirsiniz. Sadece 3 adımda bilgilerinizi girin, 2 dakika içerisinde teklifleri tek bir ekranda inceleme fırsatından sizde yararlanın. Tek seferde onlarca teklifi inceleyerek, kendi ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmeniz çok daha kolay!

Sigortanızı satın alırken, bütçenizi de çok zorlamadan en uygun fiyatları bulmanız mümkün. %50’ye varan fiyat avantajı ile aynı sigorta için en uygun teklifi veren sigorta şirketini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda peşin ya da taksitli ödeme imkanı ile sigortanızı satın alabilirsiniz.

Yenilerken de Yanınızdayız!

Sigortanızı yenilerken de tüm avantajlarımızla yanınızda oluyoruz. Öncelikle sigortanızın ne zaman biteceğini ve yenilenmesi gerektiğini haber veriyoruz. Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ederek bir mağduriyet yaşama ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Bu süreci yönetirken de tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı gözetiyoruz. Hasarsızlık indiriminiz mevcut ise takibini yaparak indiriminizi uyguluyoruz ve hak kaybına uğramanıza engel oluyoruz.

İnternet İndirimi İle Çok Daha Uygun Fiyatlar!

%50’ye varan fiyat avantajı internetten alımlara özel indirimlerle çok daha uygun fiyatlara sigorta satın almanızı sağlıyor. İnternetten bilgilerinizi girip teklif almanız yeterli. İnternete özel kampanyalar hakkında bilgi almak için Sigortam.net kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi ile Fiyat Farkını İade Ediyoruz!

Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisi ile başka yerlerde aynı poliçe için en uygun fiyat teklifini aldığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. 18 yıldır müşterilerine en iyi sigorta fiyatlarını sunan Sigortam.net, aynı poliçe şartlarıyla daha uygun teklif bulan müşterilerine aradaki fiyat farkını iade ediyor.

Hasar Durumunda İlk Bizi Arayın!

7/24 Hasar Destek Hattımızla sigorta satın aldıktan sonra da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Aracınızla hasar yaşamanız durumunda 444 24 00 Destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz. 7/24 destek veren uzman ekibimiz, hasar anında neler yapmanız gerektiği söyleyerek en doğru şekilde sizi yönlendirir ve hasar sürecini en kolay şekilde atlatmanızı sağlar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL