Sigortam.net Hatırlatıyor! #EvdeKalTürkiye

Evden çıkmadan, mevcut kasko ve trafik sigortanızı, web sitemizden veya telefonla kolayca yenileyebilirsiniz.

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Bu zor günlerde evden çıkmanıza gerek kalmadan mevcut kasko ve trafik sigortalarınızı Sigortam.net’ten kolayca yenileyebilirsiniz. Web sitemizden bilgilerinizi girerek ya da 444 24 00’u arayarak yenileme işleminizi gerçekleştirmek için sadece ruhsatınızın yanınızda olması yeterli.

Üstelik kasko ve trafik sigortalarınız 20’den fazla sigorta şirketinin teklifleri arasından, en iyi fiyat garantisiyle kesintisiz yenilenir. İnternetten sadece 2 dakikada teklif alarak, sigorta şirketlerinin farklı fiyat ve teminat detaylarını karşılaştırabilirsiniz. %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarını bulmanız ise çok daha kolay! Dilerseniz bir telefonla ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigortayı anında satın alabilirsiniz.

Sigortam.net olarak biz 450’den fazla çalışanımızla, evden çalışmaya başladık. Gönlümüz ülkemiz için üretim ve hizmete dışarıda devam eden tüm çalışanlarla!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL