Sigortam.net 12 Yaşında

İnternet ve sigortacılık sektöründe ilklere imza atan  Sigortam.net, bugün 12 yaşını doldurdu.
 
2001 yılında, henüz Türkiye’de internetten yapılan satın almalar çok kısıtlı, sigortacılık sektörü az sayıda müşteriye hizmet verirken, vizyoner yaklaşım ve cesur bir girişimci ruh ile kurulan Sigortam.net, bugün Türkiye’de internet ve sigortacılık kelimelerinin kesişme noktasında akla gelen tek isim.
 
Yıllar içinde iş modelinde pek çok değişiklik yapan Sigortam.net, bugün 7/24 kesintisiz verdiği müşteri hizmetleri desteği, internetin ve teknolojinin her imkanından faydalanan altyapısı ve Türkiye’nin en iyi firmalarıyla yaptığı iş ortaklıkları ile sektörün öncüsü olan bir firma. 
 
12 yılda 1,5 milyon mutlu müşteriye konusunda uzman, müşteri memnuniyetine odaklı 200 kişiyi aşkın kadrosu ile ulaşan Sigortam.net, sağlam adımlarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.
 

Sigortam.net 12. Yaşında Hangi Değişiklikleri Yaptı?

 
Sigortam.net, internet dünyasının dinamikleriyle sigortacılığın önemli değerlerini tek platformda biraraya getirmesi nedeniyle, her gün her an değişim ve gelişim içinde.  12. yaşında da değişim ve gelişimine ara vermeden devam ediyor.
 
Bu yılın en kritik değişiklikleri ise;
 
  • Sigortam.net logosu ve logosuna uygun şekilde internet sitesi; Sigortam.net’in vizyoner bakış açısını, enerjisi ve dinamizmini yansıtacak şekilde baştan aşağı yenilendi.
 
  • Genişleyen kadrosu ile Sigortam.net, Ümraniye Anel Plaza’daki ofisine ek olarak Kozyatağı’nda ikinci bir ofis açtı.
 
Sigortam.net, müşterilerine ve iş ortaklarına daha hızlı ve verimli hizmet sunmak için büyümeye devam edecek.  Biz büyürken sizleri de yanımızda görmek istiyoruz. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL