444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 12 Yaşında

07 Mayıs 2013
İnternet ve sigortacılık sektöründe ilklere imza atan  Sigortam.net, bugün 12 yaşını doldurdu.
 
2001 yılında, henüz Türkiye’de internetten yapılan satın almalar çok kısıtlı, sigortacılık sektörü az sayıda müşteriye hizmet verirken, vizyoner yaklaşım ve cesur bir girişimci ruh ile kurulan Sigortam.net, bugün Türkiye’de internet ve sigortacılık kelimelerinin kesişme noktasında akla gelen tek isim.
 
Yıllar içinde iş modelinde pek çok değişiklik yapan Sigortam.net, bugün 7/24 kesintisiz verdiği müşteri hizmetleri desteği, internetin ve teknolojinin her imkanından faydalanan altyapısı ve Türkiye’nin en iyi firmalarıyla yaptığı iş ortaklıkları ile sektörün öncüsü olan bir firma. 
 
12 yılda 1,5 milyon mutlu müşteriye konusunda uzman, müşteri memnuniyetine odaklı 200 kişiyi aşkın kadrosu ile ulaşan Sigortam.net, sağlam adımlarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.
 

Sigortam.net 12. Yaşında Hangi Değişiklikleri Yaptı?

 
Sigortam.net, internet dünyasının dinamikleriyle sigortacılığın önemli değerlerini tek platformda biraraya getirmesi nedeniyle, her gün her an değişim ve gelişim içinde.  12. yaşında da değişim ve gelişimine ara vermeden devam ediyor.
 
Bu yılın en kritik değişiklikleri ise;
 
  • Sigortam.net logosu ve logosuna uygun şekilde internet sitesi; Sigortam.net’in vizyoner bakış açısını, enerjisi ve dinamizmini yansıtacak şekilde baştan aşağı yenilendi.
 
  • Genişleyen kadrosu ile Sigortam.net, Ümraniye Anel Plaza’daki ofisine ek olarak Kozyatağı’nda ikinci bir ofis açtı.
 
Sigortam.net, müşterilerine ve iş ortaklarına daha hızlı ve verimli hizmet sunmak için büyümeye devam edecek.  Biz büyürken sizleri de yanımızda görmek istiyoruz. 

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net Her Yıl %50 Büyüyor

07 Mayıs 2013 Salı
12. yılını kutlayan Sigortam.net, 1,5 milyon mutlu müşterisi ve 180 çalışanı ile büyümeye devam ediyor.

Sigortam.net’in 12 Yıllık Logosu Yenilendi

07 Mayıs 2013 Salı
Türkiye’de online sigorta sektörünü kuran ve sektörde 12. yılını dolduran Sigortam.net, enerjisini yansıtan yeni logosuyla ve yenilenen internet sitesiyle yoluna tam gaz devam ediyor. 

Sigortam.net’in İrtibat Ofisi Kozyatağı’nda

07 Mayıs 2013 Salı
Sigortam.net ikinci ofisini Kozyatağı’nda açtı. Her yıl yüzde 50 büyüyen şirket, 12. Yılında 170 kişilik bir kadroya ulaştı.