444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 13. Yaşını Kutluyor!

06 Haziran 2014

Türkiye’de ilk online, mobil ve telefondan sigorta karşılaştırması ve satışı sunan Sigortam.net bu yıl 13. yaşını kutluyor.

Sigortam.net, 2001 yılında henüz Türkiye’de e-ticaret yeni yeni başlarken, diğer girişimlerden çok daha farklı bir ürün olan sigorta ile sektöre giriş yaptı. O yıllarda kurulma cesareti ve teknolojiyi yakından takip etmesiyle Sigortam.net online sigorta alanında tüketicilerin aklına ilk gelen isim olmuştur.

13 yılda 2 bine yakın müşteriye hizmet veren şirket, 300’e yakın uzman kadrosuyla büyümeye devam ediyor. 7/24 müşterilerine Türkiye’nin en iyi ve en büyük 20 şirketin sigorta ürünlerini sunuyor. Karşılaştırma platformu sayesinde %45’e varan fiyat avantajı sunarak, müşterilerine en uygun fiyata ulaşma olanağı sağlıyor.

Sigortam.net’in 13. Yaşında Yeniliklere Devam

Sigortam.net 13. yaşında da değişim ve gelişmelerine devam ediyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bütün teknolojik altyapısını günün koşullarına göre güncelleyen, daha fazla kişinin ihtiyaçlarına uygun sigortaya ulaşması için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerin en iyi ürünlerini portföyüne ekleyen, son teknoloji santrali ile müşterilerinin telefonlarına hızlı geri dönmek için yatırımlar yapan Sigortam.net, 13. yaşında büyük bir reklam kampanyası ile de sesini daha geniş kitlelere duyurmak için adım attı.Türk sinema tarihinin efsane ismi Kadir İnanır’ın sevimli bir keçi ile başrolleri paylaştığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine çeken Sigortam.net, online sigorta sektöründe büyümeye devam edeceğinin de işaretlerini veriyor.

Reklam filmine aşağıdaki kampanya sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sigortam.net büyümeye devam ederken sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.


Okumaya Devam Edin

12 Yılda 1.6 Milyondan Fazla Mutlu Müşteri

13 Mayıs 2013 Pazartesi
Sigortam.net 12. yaşında  1.6 milyonun üzerinde mutlu müşterisine hizmet verdi. Türkiye'nin en büyük sigorta şirketleri ile hizmet sağlayan Sigortam.net, kasko, trafik, sağlık sigortası alanlarında 12 yıldır hizmet veriyor. 

Sigortam.net’in 12. Yaşına Özel 12 Soru 12 Ödül

07 Mayıs 2013 Salı

Sigortam.net 12 Yaş 12 Soru 12 Ödül kampanyası ile 8 Mayıs’tan itibaren 12 gün boyunca her gün Facebook sayfasından sorulacak sorularla ödül dağıtıyor!

Sigortam.net 12. Yaşını Kutluyor

06 Mayıs 2013 Pazartesi