Sigortam.net 13 Yaşında | Kasko | Sağlık | Trafik | Sigorta
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 13. Yaşını Kutluyor!

Türkiye’de ilk online, mobil ve telefondan sigorta karşılaştırması ve satışı sunan Sigortam.net bu yıl 13. yaşını kutluyor.

Sigortam.net, 2001 yılında henüz Türkiye’de e-ticaret yeni yeni başlarken, diğer girişimlerden çok daha farklı bir ürün olan sigorta ile sektöre giriş yaptı. O yıllarda kurulma cesareti ve teknolojiyi yakından takip etmesiyle Sigortam.net online sigorta alanında tüketicilerin aklına ilk gelen isim olmuştur.

13 yılda 2 bine yakın müşteriye hizmet veren şirket, 300’e yakın uzman kadrosuyla büyümeye devam ediyor. 7/24 müşterilerine Türkiye’nin en iyi ve en büyük 20 şirketin sigorta ürünlerini sunuyor. Karşılaştırma platformu sayesinde %45’e varan fiyat avantajı sunarak, müşterilerine en uygun fiyata ulaşma olanağı sağlıyor.

Sigortam.net’in 13. Yaşında Yeniliklere Devam

Sigortam.net 13. yaşında da değişim ve gelişmelerine devam ediyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bütün teknolojik altyapısını günün koşullarına göre güncelleyen, daha fazla kişinin ihtiyaçlarına uygun sigortaya ulaşması için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerin en iyi ürünlerini portföyüne ekleyen, son teknoloji santrali ile müşterilerinin telefonlarına hızlı geri dönmek için yatırımlar yapan Sigortam.net, 13. yaşında büyük bir reklam kampanyası ile de sesini daha geniş kitlelere duyurmak için adım attı.Türk sinema tarihinin efsane ismi Kadir İnanır’ın sevimli bir keçi ile başrolleri paylaştığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine çeken Sigortam.net, online sigorta sektöründe büyümeye devam edeceğinin de işaretlerini veriyor.

Reklam filmine aşağıdaki kampanya sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sigortam.net büyümeye devam ederken sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.


Benzer İçerikler

Trafik Kazalarının Sayısı Korkunç Boyutta

TÜİK, 2014 yılında meydana gelen trafik kazalarında ortaya çıkan bilançoyu açıkladı. TÜİK verilerine göre 2014 yılında toplamda 1 milyon 199 bin 10 adet trafik kazası meydana geldi. 

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Bilmecesi

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, trafik sigortası ve kasko arasındaki farklara dikkat çekerek, ülkemizdeki bu iki sigorta türünün anlaşılamamasının nedenlerine dikkat çekti.

Devamını Oku

Sigortasızlık Oranı %30 Ulaştı, Milyonlarca Araç Sahibi Büyük Tehlikede

Trafik sigortası fiyatlarındaki artış sigortasızlık oranının %30'a ulaşmasına neden oldu. Ancak Noyan Doğan'a göre sigorta yaptırmamanın tek nedeni bu değil.

Devamını Oku