Sigortam.net 13 Yaşında | Kasko | Sağlık | Trafik | Sigorta
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 13. Yaşını Kutluyor!

Türkiye’de ilk online, mobil ve telefondan sigorta karşılaştırması ve satışı sunan Sigortam.net bu yıl 13. yaşını kutluyor.

Sigortam.net, 2001 yılında henüz Türkiye’de e-ticaret yeni yeni başlarken, diğer girişimlerden çok daha farklı bir ürün olan sigorta ile sektöre giriş yaptı. O yıllarda kurulma cesareti ve teknolojiyi yakından takip etmesiyle Sigortam.net online sigorta alanında tüketicilerin aklına ilk gelen isim olmuştur.

13 yılda 2 bine yakın müşteriye hizmet veren şirket, 300’e yakın uzman kadrosuyla büyümeye devam ediyor. 7/24 müşterilerine Türkiye’nin en iyi ve en büyük 20 şirketin sigorta ürünlerini sunuyor. Karşılaştırma platformu sayesinde %45’e varan fiyat avantajı sunarak, müşterilerine en uygun fiyata ulaşma olanağı sağlıyor.

Sigortam.net’in 13. Yaşında Yeniliklere Devam

Sigortam.net 13. yaşında da değişim ve gelişmelerine devam ediyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bütün teknolojik altyapısını günün koşullarına göre güncelleyen, daha fazla kişinin ihtiyaçlarına uygun sigortaya ulaşması için Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerin en iyi ürünlerini portföyüne ekleyen, son teknoloji santrali ile müşterilerinin telefonlarına hızlı geri dönmek için yatırımlar yapan Sigortam.net, 13. yaşında büyük bir reklam kampanyası ile de sesini daha geniş kitlelere duyurmak için adım attı.Türk sinema tarihinin efsane ismi Kadir İnanır’ın sevimli bir keçi ile başrolleri paylaştığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine çeken Sigortam.net, online sigorta sektöründe büyümeye devam edeceğinin de işaretlerini veriyor.

Reklam filmine aşağıdaki kampanya sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sigortam.net büyümeye devam ederken sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.


Benzer İçerikler

Trafikteki Araç Sayısı 17 Milyonu Aştı

Trafiğe kayıtlı araç sayısı bu yıl Eylül sonu itibariyle 17 milyon 734 bin 673’e ulaştı. Trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı ise Eylül ayında Ağustos’a göre yüzde 10,4 artış gösterdi.

Devamını Oku

En Beğenilen Şirket Anadolu Hayat Emeklilik Oldu!

Hay Group’un 15 yıldır global olarak Fortune Dergisi ile yürüttüğü ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ araştırması, bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirildi.

Devamını Oku

Allianz Sigorta’nın 2014 Gelir Değerlendirmesi

Allianz Sigorta, toplam geliri 2014’ün ilk çeyreğinde 34 milyar Euro’ya ulaştı. Böylece şirket şimdiye kadar ki en yüksek çeyrek dönem gelirini elde etmiş oldu.

Devamını Oku