İnsana Saygı Ödülü’nü Sigortam.net Kazandı

Kariyer.net tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İnsana Saygı Ödülü’nü kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aday başvurularını yüzde yüz cevaplayan, en çok istihdam sağlayan, en çok başvuru alan, adaya özel başvuru cevaplama oranı ve geri dönüş süresi en yüksek firmalara verilen “İnsana Saygı Ödülü”nü alarak son yıllarda yakaladığımız hızlı büyüme ivmesi ile insan kaynağına sürekli yatırım yapma hedeflerimize daha da sıkı sarılıyoruz.

16 Yıllık Tecrübe, 500’e Yakın Çalışan Sayısı

Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider platformu olmanının bilincinde hareket ederek 16 yıldır yaptığımız alt yapı yatırımlarının gücü ve 500’e yakın çalışanımızla birlikte bugüne kadar 3 milyondan fazla mutlu müşterimize hizmet verdik.

Gelecekte de sadece online sigortacılıkta değil, insan kaynağında da fark yaratacak çalışmalarımızı sürdürmeye kararlılıkla devam edeceğiz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL