Sigortam.net Kabına Sığmıyor!

10 yıldır sigortacılığı internet ortamına taşıyarak sektöre yeni bir bakış açısı kazandıran Sigortam.net, sürekli büyümesini yeni ofisine geçerek kutluyor.
10 yıldır İstanbul Kozyatağı’nda kurulduğu binada hayatını sürdüren Sigortam.net, online sigorta taleplerini karşılayabilmek için her geçen gün biraz daha büyüyor. Hem işlem hacmi hem de personel sayısı açısından büyüyen Sigortam.net mevcut ofisine sığamaz oldu.
Sigortam.net, büyüyen hacim ve artan talepler karşısında hizmet kalitesini yükseltebilmek için 07 Şubat 2011 tarihinden itibaren yeni, modern ofisinde hizmet vermeye başlıyor.
Konusunda uzman 100’den fazla personelin çalıştığı Sigortam.net bünyesinde; Satış, Pazarlama, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri ekipleri Sigortam.net müşterilerinden gelen her türlü talebi karşılamak için çalışıyorlar.
İnternet sitesinin yanısıra 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ından 7/24 sigortacılık hizmeti de sunan Sigortam.net , 2011 yılında çıtayı hem hizmet kalitesi ile hem de modern ofisi ile biraz daha yukarıya taşıyor.
Yeni adres ve telefon numaraları:
Sigortam.net
Anel İş Merkezi Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:5 Kat:2
34768 Ümraniye – İstanbul
0 216 636 56 56 
Sigortam.net Kabına Sığmıyor!
Sigortam.net Kabına Sığmıyor!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL