444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İnternet Sigortacılığının Türkiye'deki Kurucusu Sigortam.net 11. Yaşını Doldurdu

25 Mayıs 2012
8 Mayıs 2001’de www.sigortam.net sitesi üzerinden yayına başlayan Türkiye’nin ilk online sigorta şirketi Sigortam.net, 11.yaşını 150 kişiye ulaşan genç ekibi ile kutladı.
 
2001 yılında İlab Holding girişimi olarak, projeye inanan küçük bir ekiple yola çıkan Sigortam.net; bugün Türkiye’de internet ve sigortacılık sektöründe pek çok ilke imza atmış, 150 kişiye istihdam yaratan büyük bir aile. 
 

Sigortam.net Ailesi 11. Yaşını Coşkuyla Kutladı

 
11. yaşını Ümraniye Anel Plaza’daki ofislerinde kutlayan Sigortam.net, “11 Yıldır Sizlerle Büyüyoruz” mesajını hem çalışanları, hem paydaşları, hem de müşterileriyle paylaştı. 
 
Bugüne kadar 1.2 milyondan fazla kişiye online sigortacılık hizmeti veren Sigortam.net, mutlu müşterileriyle birlikte her geçen gün biraz daha büyüyor. İnternet sigortacılığının Türkiye’deki kurucusu Sigortam.net, hedef çıtasını her gün biraz daha yükseğe taşıyor. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak için de sürekli olarak yatırımlarına devam eden Sigortam.net’in, sigorta şirketleri için yarattığı değer de her geçen gün artırıyor.  
 

İnternette “Sigorta” Denince Akla Gelen Tek İsim

 
Uzun soluklu yatırımlar ve müşteri hizmetine verilen önemin bir sonucu olarak, internet kullanıcıları arasında “sigorta” ile ilişkilendirilen tek marka Sigortam.net. Sigorta yaptırmayı düşünen herkesin ilk ziyaret ettiği site Sigortam.net. Hem fiyatlar konusunda bilgi almak ham de geniş sigortacılık kütüphanesinden yararlanmak isteyenler Sigortam.net’i tercih ediyorlar. Türk tüketicisi Sigortam.net’e bakmadan sigorta satınalma kararı vermiyor. 
 

Sigortam.net’in Vizyonu

 
Sigortam.net’in kurucusu ve İlab Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say, Sigortam.net’in kuruluşundan itibaren projeye özel ilgi gösterdi. “2001 yılında, internet kullanıcı sayısı kısıtlı, parasal işlem hacmi çok düşükken cesur bir proje olarak başlayan Sigortam.net, bugün sigortacılık sektörüne yön veren başarılı bir şirket oldu. Potansiyeli görüyor ve yatırıma devam ediyoruz.”  sözleri ile Sigortam.net’e olan güvenini dile getiren Say, “Sigortam.net’in ikinci 10 yılı başarı hikayeleri ile dolu olacak” dedi.   
 
11. yıl önce bu fikre inanan ve Sigortam.net’in kuruluşundan bugüne emek veren Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aylin Berberoğlu, “11 yıl önce bu işe girdiğimizde herkes bize çılgın diyordu, bugün ise örnek gösteriliyoruz” diyerek yaşanan değişimi dile getirdi. 
 
Sigortam.net fikri sadece bir hayal iken ve henüz şirket bile kurulmamışken Sigortam.net’te çalışmaya başlayan ve şirket kuruluşunu da yapan Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zerrin Çetin de “Sigortam.net’i projeye olan inancımız ve kurduğumuz hayallerle bugünlere getirdik. Bugün çok daha büyük hayallerimiz var.” dedi. 
 
11. yaş kutlaması sırasında Sigortam.net ailesi içinde 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlara da ödülleri verildi. 

Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.