444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Prensipleri

Ilab Holding bünyesinde yer alan Sigortam.net Sigorta ve Reasürans Brokerlik Hizmetleri A.S. 2001 yilinda kurulmustur. Sigortam.net merkezi Istanbul’da olup, 550'yi asan çalisani ile Türkiye'nin internet üzerinden karsilastirmali sigorta hizmetleri veren ilk sigorta brokeridir.

Müsteri memnuniyeti: Önceligimiz müsterilerimize sahip oldugumuz kaynaklari en etkin sekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalisan memnuniyeti: Çalisanlarimizi basarinin temelini olusturan en önemli kaynak olarak görüyoruz. Bu nedenle çalisanlarimiza teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynaklari yaratma, olusturdugumuz egitim programlari ile iç iletisimi, takim ruhunu, yaraticiligi ve kendini müsterinin yerine koyarak empati yeteneklerini gelistirme imkani sagliyoruz. Çalisanlarimizin kisisel gelisimlerinin devamliligi basarilarimizin ilk ve vazgeçilmez ilkesidir.

Sürekli iyilestirme: Her zaman hedefimiz sürekli teknolojik gelisimle olasi hatalari meydana gelmeden önlemektir. Sirketimizin günü yakalayip bir adim daha öne geçebilmesi için sundugumuz hizmetlerimizi, Sigortam.net’e özel ilklerimizi ve sektördeki yerimizi sürekli gelistiriyoruz.

Güvenilirlik: Hizmetlerimizi yerine getirirken müsterilerimizin bize emanet ettikleri bilgilerin bütünlük ve güvenligi için gerekli tüm önlemler alinmaktadir.

39.557 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X