Sigortam.net Prensipleri

İlab Holding bünyesinde yer alan Sigortam.net Sigorta ve Reasürans Brokerlik Hizmetleri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur.Sigortam.net merkezi İstanbul’da olup, 550'yi aşan çalışanı ile Türkiye'nin internet üzerinden karşılaştırmalı sigorta hizmetleri veren ilk sigorta brokeridir.

Müşteri memnuniyeti: Önceliğimiz müşterilerimize sahip olduğumuz kaynakları en etkin şekilde kullanarak en iyi hizmeti vermektir.

Çalışan memnuniyeti: Çalışanlarımızı başarının temelini oluşturan en önemli kaynak olarak görüyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları yaratma, oluşturduğumuz eğitim programları ile iç iletişimi, takım ruhunu, yaratıcılığı ve kendini müşterinin yerine koyarak empati yeteneklerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin devamlılığı başarılarımızın ilk ve vazgeçilmez ilkesidir.

Sürekli iyileştirme: Her zaman hedefimiz sürekli teknolojik gelişimle olası hataları meydana gelmeden önlemektir. Şirketimizin günü yakalayıp bir adım daha öne geçebilmesi için sunduğumuz hizmetlerimizi, Sigortam.net’e özel ilklerimizi ve sektördeki yerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Güvenilirlik: Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri bilgilerin bütünlük ve güvenliği için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL