Sigortam.net Taraftar Kaskosu | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Takımını Destekleyen Taraftar Kasko Poliçelerini Sigortam.net'ten Alıyor

Son 30 günde 9456 kişi Sigortam.net'ten kasko teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı.

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor  taraftarları kasko sigortalarını Sigortam.net’ten takımlarının logoları ile satın alırken, aynı zamanda takımlarını da destekleme fırsatı buluyor. 

Türkiye’nin internet üzerinden sigortacılık hizmeti veren ilk ve en büyük firması olan Sigortam.net, Şubat ayından itibaren takımlarını desteklemek isteyen taraftarlar için hazırlanmış olan özel kasko ürünlerini müşterilerine online olarak sunmaya başladı.  

HDI Sigorta’nın Galatasaray ve Bursaspor, Anadolu Sigorta’nın ise Trabzonspor ile yaptıkları işbirlikleri sonucu doğan ürünler ile, taraftarlar hem arabalarını güvence altına alıp, hem de takımlarına destek oluyor. 
 

Taraftar Takımına Nasıl Destek Olabilir?

 
Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor taraftarlarına özel hazırlanan kasko ürünlerini satın alarak takımına destek olmak isteyen taraftarın tek yapması gereken; www.sigortam.net adresinden kasko karşılaştırması yaparak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, ihtiyaçlarına en uygun kasko sigortasını belirlemek. 
 
Taraftarlar kasko sigortasını satın alırken, takımlara özel ürünleri sunan sigorta şirketlerinin poliçelerinin kendi tuttukları takımlarını logosu ile hazırlanmasını talep etmesi yeterli olacak. Takım logosu ile hazırlanan poliçeler, Sigortam.net tarafından ücretsiz olarak taraftarların adreslerine teslim edilecek. 
 
Gerçek taraftar; aracını güvence altına alırken, takımını da maddi ve manevi desteklemiş olacak.  
 
Taraftar Kasko Sigortası Ürünleri: