Takımını Destekleyen Taraftar Kasko Poliçelerini Sigortam.net’ten Alıyor

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Türkiye’nin internet üzerinden sigortacılık hizmeti veren ilk ve en büyük firması olan Sigortam.net, Şubat ayından itibaren takımlarını desteklemek isteyen taraftarlar için hazırlanmış olan özel kasko ürünlerini müşterilerine online olarak sunmaya başladı.  

HDI Sigorta’nın Galatasaray ve Bursaspor, Anadolu Sigorta’nın ise Trabzonspor ile yaptıkları işbirlikleri sonucu doğan ürünler ile, taraftarlar hem arabalarını güvence altına alıp, hem de takımlarına destek oluyor. 
 

Taraftar Takımına Nasıl Destek Olabilir?

 
Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor taraftarlarına özel hazırlanan kasko ürünlerini satın alarak takımına destek olmak isteyen taraftarın tek yapması gereken; www.sigortam.net adresinden kasko karşılaştırması yaparak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, ihtiyaçlarına en uygun kasko sigortasını belirlemek. 
 

Taraftarlar kasko sigortasını satın alırken, takımlara özel ürünleri sunan sigorta şirketlerinin poliçelerinin kendi tuttukları takımlarını logosu ile hazırlanmasını talep etmesi yeterli olacak. Takım logosu ile hazırlanan poliçeler, Sigortam.net tarafından ücretsiz olarak taraftarların adreslerine teslim edilecek. 
 
Gerçek taraftar; aracını güvence altına alırken, takımını da maddi ve manevi desteklemiş olacak.  
 
Taraftar Kasko Sigortası Ürünleri:
 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL