444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net ve Türk Hava Yolları'nın Uçuş Programı Miles&smiles'dan Mil Kazandıran İş Birliği

29 Aralık 2015

SonDakika.com | Sigortam.net

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip Sigortam.net Türk Hava Yolları'nın uçuş programı olan Miles&Smiles ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attı. Kasım ayında yapılan anlaşma ile Sigortam.net müşterileri farklı kampanyalardan faydalanarak Miles&Smiles'den uçuş Mili kazanacak. Sigortam.net CEO'su Tahsin Gürdoğan açıklamasında; "Sigortam.net müşterilerine sunduğu en iyi fiyat garantisi ve yüzde 45'e varan fiyat avantajlarının yanı sıra; Türkiye'nin en prestijli uçuş programı olan Miles&Smiles iş birliğimiz ile müşterilerimize farklı faydalar sağlamayı hedefledik. Miles&Smiles üyelerine özel düzenlenecek kampanyalarla müşterilerimiz sigorta poliçesi satın alırken hangi bankanın kredi kartı olduğuna bakmaksızın uçuş Mil'i kazanılabilecek. Sigortam.net'ten Mil kazanmak için tek yapılması gereken poliçe satın alırken Miles&Smiles üyelik numarasını (TK numarası) Sigortam.net ile paylaşmak" dedi. "Bizim için önemli olan müşterilerimizin her zaman yanında olmak" diyen Gürdoğan, Sigortam.net müşterilerinin ilgisini çekecek başka işbirlikleri ve kampanyalar olabileceğinin de müjdesini verdi. Miles&Smiles iş birliğini duyurmak ve eski yılı "uçuran" bir kampanya ile uğurlamak isteyen Sigortam.net, 31 Aralık 2015'e dek kasko sigortası ve özel sağlık sigortası alan tüm Miles& Smiles üyelerine 2.000 Mil hediye ediyor. Sigortam.net'ten ilk kez poliçe alacaklar için geçerli bu çok özel kampanya hakkındaki detaylı bilgilere www.sigortam.net/milesandsmiles-mil-kampanyasi adresindeki kampanya sayfasından ulaşmak ya da Sigortam.net'in "en iyi fiyat garantisi" ile sigorta yaptırmak için hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı aramak yeterli. 7 gün 24 saat sigorta desteği 2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2,6 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.