Bu Yıl Sigortanızı En İyi Fiyat’a alın, Garantisi Bizde

Yeni bir yıla dolayısıyla yeni kararlara ve planlara sayılı günler kaldı. Bu günleri verimli bir şekilde değerlendirerek sağlam bir yıllık bütçe planı hazırlamak, 2015 yılını maddi-manevi rahat geçirmenizi sağlar.

Hatta bütün bir yıl boyunca ihtiyacınız olan güvenceyi verecek, bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak bütün işlemleri bugünden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin başında sigorta yenilemeleri gelir.

Pek çok sürücü farkında olmasa da sigorta yenilemeleri, sigorta sahipleri için önemli bir fırsattır. Çünkü; yenileme döneminde hizmetinden memnun olmadığınız sigorta şirketinizde değişikliğe gidebilir veya eksik olduğunu düşündüğünüz teminatları sigortanıza dahil ettirebilirsiniz. Bütün bu ihtimaller olmasa dahi daha uygun ve daha iyi bir sigorta poliçesine sahip olma şansı her zaman vardır. Bu yüzden yenilemelerinizi sağlam bir araştırma sonrasında gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Sigorta yenilemelerine nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? O halde soru işaretleriyle zaman kaybetmeyin, önerilerimize kulak verin!

Sigorta Poliçe Yenilemenin 8 Basit Kuralı

1- Sigorta yenileme dönemini avantaja çevirmenizde güncel poliçenizin rolü büyük olacaktır. Güncel poliçenizde olan ama gereksiz gördüğünüz teminatlara yeni poliçenizde yer vermeyebilirsiniz veya eksik olduğunu düşündüğünüz teminatları yeni poliçenize dahil ettirebilirsiniz.

2- Beklentilerinizi sigorta şirketinize net bir şekilde iletmeli, size gerçekten güvence verecek teminatlarda karar kılmalısınız. Eksik seçilen teminatlar eksik güvence verirken; gereksiz yere poliçeye dahil edilen teminatlar primlerinizi yükseltecektir.

3- Hak ettiğiniz indirimleri unutmamalı, sigorta şirketinize hatırlatmalısınız. Böylece sigorta poliçeniz için ödeyeceğiniz fiyat çok daha makul olacaktır.

4- Sigorta yenilemelerinde önceliğinizi fiyatlara değil; sigortanızın sağlayacağı avantajlara, güvencelere ve sigorta şirketinizin hasar hizmetlerine vermelisiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

5- Bazı sigorta şirketleri, yenileme dönemine özgü cazip paketler sunabilmektedir. Bütçenizde tasarruf sağlamanızı kolaylaştıracak seçenekler olup olmadığını araştırmalısınız.

6- Sigorta şirketinin hasar hizmetlerine dair bilgiler edinmeye çalışın. Bu bilgileri forumlardan ve şirketlerin sitelerindeki müşteri yorumlarından kolayca edinebilirsiniz..Böylece ilgili sigorta şirketiyle ilgili pek çok detaya da kolayca ulaşabilirsiniz.

7- Özellikle trafik sigortası gibi zorunlu sigortaların zamanında yenilenmesi artı bir değerdir. Çünkü; zorunlu sigortaların yenilenme tarihi belli bir zaman aralığını kapsar, bu zaman aralığının geciktirilmesi kişileri zor durumda bırakabilir.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için ,“Vade Hatırlatma”, “Poliçe Yenileme” gibi hizmetleriyle müşterilerini poliçe süresi boyunca da düşünen sigorta şirketlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

8- Sigorta yenileminizi yaptıracağınız sigorta şirketi ve sigortanızın teminatlarını belirledikten sonra poliçenizi düzenlettirebilirsiniz. Sigorta poliçenizi düzenletirken verdiğiniz tüm bilgilerin (araç ve sürücü) doğru ve eksiksiz olmasına özen gösterin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Bütün bu süreç gözünüzü korkutmasın, Türkiye’nin en iyileriyle çalışan Sigortam.net, sigorta yenilemenizde %100 güven için ‘En İyi Fiyat Garantisi’ uygulaması ile yanınızda!

Sigorta Poliçenizi En İyi Fiyat Garantisiyle Yenileyin

En doğru sigorta kararını vermeniz ve en uygun sigorta fiyatlarına ulaşmanız için çalışıyor, her bütçeye uygun sigorta teklifleri için kasko, özel sağlık ve trafik sigortası ürünlerinde “En İyi Fiyat Garantisi” uygulamasıyla hizmet veriyoruz. Peki, “En İyi Fiyat Garantisi” nedir “?

Hem sigorta alımlarında hem de yenilemelerde sunduğumuz En İyi Fiyat Garantisi, en uygun sigorta teklifini verdiğimizin garantisidir. En iyi fiyat garantisinin kuralları ve istisnaları hakkında detaylı bilgi için ‘’En İyi Fiyat Garantisi’’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigorta Poliçenizi Sigortam.net’ten Yenilemek Çok Kolay!

  • Sadece 3 dakikada sigorta teklifi alın,
  • Türkiye’nin en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini görün, 
  • Fiyat ve teminat karşılaştırmasını şeffaf bir şekilde yapın,
  • En fiyat garantisi ile en uygun sigorta fiyatını alın,
  • Ayda 25 TL’den başlayan fiyatlarla trafik sigortası poliçenizi seçin
  • Ayda 40 TL’den başlayan özel sağlık sigortası tekliflerini görün,
  • %45’e varan fiyat avantajı ile sigortanızı yaptırın,
  • Poliçenizi e-posta ile gönderelim,
  • Hasar anında 7 gün 24 saat kesintisiz hasar destek hizmeti alın,
  • 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 faydalanın.

Siz de Sigortam.net güvencesini yıl boyunca hissetmek ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için zaman kaybetmeyin.

Kazasız ve hasarsız bir yıl geçirmenizi diliyoruz!

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL