Bu Yıl Sigortanızı En İyi Fiyat’a alın, Garantisi Bizde

Yeni bir yıla dolayısıyla yeni kararlara ve planlara sayılı günler kaldı. Bu günleri verimli bir şekilde değerlendirerek sağlam bir yıllık bütçe planı hazırlamak,  2015 yılını maddi-manevi rahat geçirmenizi sağlar.

Hatta bütün bir yıl boyunca ihtiyacınız olan güvenceyi verecek, bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak bütün işlemleri bugünden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin başında sigorta yenilemeleri gelir.

Pek çok sürücü farkında olmasa da sigorta yenilemeleri, sigorta sahipleri için önemli bir fırsattır. Çünkü; yenileme döneminde hizmetinden memnun olmadığınız sigorta şirketinizde değişikliğe gidebilir veya eksik olduğunu düşündüğünüz teminatları sigortanıza dahil ettirebilirsiniz. Bütün bu ihtimaller olmasa dahi daha uygun ve daha iyi bir sigorta poliçesine sahip olma şansı her zaman vardır. Bu yüzden yenilemelerinizi sağlam bir araştırma sonrasında gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

   

Sigorta yenilemelerine nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? O halde soru işaretleriyle zaman kaybetmeyin, önerilerimize kulak verin!

Sigorta Poliçe Yenilemenin 8 Basit Kuralı

1- Sigorta yenileme dönemini avantaja çevirmenizde güncel poliçenizin rolü büyük olacaktır. Güncel poliçenizde olan ama gereksiz gördüğünüz teminatlara yeni poliçenizde yer vermeyebilirsiniz veya eksik olduğunu düşündüğünüz teminatları yeni poliçenize dahil ettirebilirsiniz.

2- Beklentilerinizi sigorta şirketinize net bir şekilde iletmeli, size gerçekten güvence verecek teminatlarda karar kılmalısınız. Eksik seçilen teminatlar eksik güvence verirken; gereksiz yere poliçeye dahil edilen teminatlar primlerinizi yükseltecektir.

3- Hak ettiğiniz indirimleri unutmamalı, sigorta şirketinize hatırlatmalısınız. Böylece sigorta poliçeniz için ödeyeceğiniz fiyat çok daha makul olacaktır.

4- Sigorta yenilemelerinde önceliğinizi fiyatlara değil; sigortanızın sağlayacağı avantajlara, güvencelere ve sigorta şirketinizin hasar hizmetlerine vermelisiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

5- Bazı sigorta şirketleri, yenileme dönemine özgü cazip paketler sunabilmektedir. Bütçenizde tasarruf sağlamanızı kolaylaştıracak seçenekler olup olmadığını araştırmalısınız.

6- Sigorta şirketinin hasar hizmetlerine dair bilgiler edinmeye çalışın. Bu bilgileri forumlardan ve şirketlerin sitelerindeki müşteri yorumlarından kolayca edinebilirsiniz..Böylece ilgili sigorta şirketiyle ilgili pek çok detaya da kolayca ulaşabilirsiniz.

7- Özellikle trafik sigortası gibi zorunlu sigortaların zamanında yenilenmesi artı bir değerdir. Çünkü; zorunlu sigortaların yenilenme tarihi belli bir zaman aralığını kapsar, bu zaman aralığının geciktirilmesi kişileri zor durumda bırakabilir.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için ,“Vade Hatırlatma”, “Poliçe Yenileme” gibi hizmetleriyle müşterilerini poliçe süresi boyunca da düşünen sigorta şirketlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

8- Sigorta yenileminizi yaptıracağınız sigorta şirketi ve sigortanızın teminatlarını belirledikten sonra poliçenizi düzenlettirebilirsiniz. Sigorta poliçenizi düzenletirken verdiğiniz tüm bilgilerin (araç ve sürücü)  doğru ve eksiksiz olmasına özen gösterin.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Bütün bu süreç gözünüzü korkutmasın, Türkiye’nin en iyileriyle çalışan Sigortam.net, sigorta yenilemenizde %100 güven için ‘En İyi Fiyat Garantisi’ uygulaması ile yanınızda!

Sigorta Poliçenizi En İyi Fiyat Garantisiyle Yenileyin

En doğru sigorta kararını vermeniz ve en uygun sigorta fiyatlarına ulaşmanız için çalışıyor, her bütçeye uygun sigorta teklifleri için kasko, özel sağlık ve trafik sigortası ürünlerinde “En İyi Fiyat Garantisi” uygulamasıyla hizmet veriyoruz. Peki, “En İyi Fiyat Garantisi” nedir "?

Hem sigorta alımlarında hem de yenilemelerde sunduğumuz En İyi Fiyat Garantisi, en uygun sigorta teklifini verdiğimizin garantisidir. En iyi fiyat garantisinin kuralları ve istisnaları hakkında detaylı bilgi için ‘’En İyi Fiyat Garantisi’’ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigorta Poliçenizi Sigortam.net'ten Yenilemek Çok Kolay!
 

  • Sadece 3 dakikada sigorta teklifi alın,
  • Türkiye'nin en büyük 20 sigorta şirketinin tekliflerini görün, 
  • Fiyat ve teminat karşılaştırmasını şeffaf bir şekilde yapın,
  • En fiyat garantisi ile en uygun sigorta fiyatını alın,
  • Ayda 25 TL'den başlayan fiyatlarla trafik sigortası poliçenizi seçin
  • Ayda 40 TL'den başlayan özel sağlık sigortası tekliflerini görün,
  • %45'e varan fiyat avantajı ile sigortanızı yaptırın,
  • Poliçenizi adresinize ücretsiz kargo ile gönderelim,
  • Hasar anında 7 gün 24 saat kesintisiz hasar destek hizmeti alın,
  • 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 faydalanın.

Siz de Sigortam.net güvencesini yıl boyunca hissetmek ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için zaman kaybetmeyin.

Kazasız ve hasarsız bir yıl geçirmenizi diliyoruz!

Benzer İçerikler

Kurban Bayramı Trafiğine Hazır mısınız?
Kurban bayramına çok az bir zaman kaldı. Bu bazılarımız için tatil, bazılarımız içinse memleketlerimize dönüp...tanıdıklarımızla hasret gidermek için bir fırsat. Her ne nedenle olursa olsun bir çok insan bayram öncesi ve sonrasında yollara...dökülüyor. Hem özel araçların hem de otobüslerin sayısının arttığı, trafiğin yoğunlaştığı bu bayram trafiği...ne yazık ki trafik kazalarının yaşanmasına da neden oluyor. 

İstatistikler, son 5 yılda dini bayramların öncesi ve...sonrasında 10 bin 955 trafik kazası meydana geldiğini gösteriyor. Her bayram, gündemi yoğun olarak meşkul eden bu...kazaların nedeni trafik yoğunluğunun yanı sıra, dikkatsizlik, hoşgörüsüzlük, acelecilik, kurallara uyulmaması, yorgun araç...kullanılması gibi sürücü kaynaklı etkenler.

Trafiğe Çıkmadan Önce Alınması Gereken Önlemler

Bayram tatili...veya aile ziyaretleri için yola çıkmadan önce alınacak basit önlemler ve yolculuk boyunca birkaç hususa dikkat edilerek, kaza riskini...en aza indirmek mümkün.

Yola çıkmadan önce:

• Araçların teknik özelliklerine uygun bakımlarının mutlaka...yapılmalı,
• Hava ve yol şartları önceden araştırılıp öğrenilmeli, gerekirse ekstra önlem alınmalı, • Sürücü mutlaka iyi bir şekilde dinlenmiş olmalı, dalgın, uykusuz, yorgun, özellikle alkollü ve uyuşturucu etkisi...yapabilecek ilaç içerek direksiyona geçmemeli.

Yolculuk boyunca:

• Yolculuk süresince ağır ve yağlı yemekler...yenilmemeli,
• Hava, yol ve görüş şartlarına göre hız ve fren mesafesi ayarlanmalı,
• Sık sık mola...verilmeli,
• Kurallara titizlikle uyulmalı, hatalı sollama yapılmamalı, emniyet kemeri mutlaka kullanılmalı, • Karayollarındaki işaret ve işaretçilere uyulmalı.

Ne kadar dikkatli olur, her türlü durum için önlem almış...olursanız olun, trafik yoğunluğu içerisinde tatsız bir durum yaşamanız yine de söz konusu olabilir. Böyle bir olay yaşanması...durumunda kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırmış olmanız, yaşayacağınız olası tatsız...bir durumda daha az zararla atlatmanızı sağlayacaktır.

Trafik ve kasko sigortalarınızı bir kaç adımda kolayca...yaptırmak için Sigortam.net uzmanlarından teklif alabileceğinizi...unutmayın.

İyi yolculuklar ve iyi bayramlar dileriz.