Tatile Çıkmadan Önce Kasko Fiyatlarında %45’e Varan Avantajı Yakalayın

Yaz tatilinin yaklaşması ile başta tatil masrafları olmak üzere pek çok masrafla karşı karşıyayız. Tatil için otel ve ulaşım masrafları, çocuklar için yaz okulu veya benzeri ihtiyaçlar, artan düğünler için yapılan hediye harcalamaları derken liste uzayıp gidiyor.

Bütçenin gelir giderini dengelemek için hepimiz zaman zaman bazı masraflarımızda kısıtlamaya gitmeye başlıyoruz. Zorunlu trafik sigortası olmasa da, araç kasko sigortasından vazgeçmek, araç sahiplerinin en sık başvurduğu kesintilerden bir tanesi oluyor.

Oysa kasko sigortası, hasar oluştuğu anda araç sahiplerinin belki de karşılayamayacakları kadar büyük masraflardan korumaktadır. Kasko sigortası pahalı geldiği için yaptırmadığınızda, aracınızın pert olması durumunda yaşayacağınız kaybı düşünebiliyor musunuz? Masraflardan kısmak için bu kadar büyük bir riske girmenizdense, %50’ye varan fiyat avantajı ile kasko sahibi olmanız mümkün.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net’in sunduğu %50’ye varan fiyat avantajı; Sigortam.net’in anlaşmalı sigorta şirketlerinin aynı araç ve ruhsat sahibi için, farklı sigorta şirketlerinin verdiği en düşük ve en yüksek teklif arasındaki farkın ortalamasını vermektedir. Yani sunduğumuz karşılaştırma platformu sayesinde çok avantajlı bir şekilde kasko poliçenizi almanız mümkün.

Her şirketin her araç sahibi ve araç için farklı risk değerlendirme kriterleri vardır, bu da kasko sigortalarının şirketten şirkete farklı olmasına sebep olur. Araç sahipleri Sigortam.net’ten kasko araç sigortası teklifi alarak, bir seferde farklı şirketlerin teklifine ulaşıp karşılaştırma yapabilir. Böylece poliçesini satın alırken, bir şirketin verdiği teklifle sınırlı kalmaz, farklı bir şirketin verebileceği %50’ye varan daha avantajlı fiyatı da görebilir ve daha uygun bir fiyata kasko poliçesini satın alır.

Kasko sigortasında fiyat avantajından faydalanabilmek için dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır.

Kaskoda Doğru Bilgi, Doğru Teklif

Sigorta şirketlerinin hem kasko hem de trafik sigorta teklifleri kişiye ve araca özel olarak hazırlanır. Tekliflerin hazırlanabilmesi için de ruhsat sahibi ve araca özel soruların cevaplanması gerekir. Sorulan her sorunun cevabı şirketlerin verdiği teklifleri etkiler. Ruhsat sahibi, araç marka model ve tescil numarası bu bilgiler arasında en kritik olanlardır. Bunun dışında aracın kayıtlı olduğu il, ek aksesuarlar, LPG olup olmaması şirketlerin tekliflerini etkilecektir. Daha düşük kasko fiyatı için yanlış veya eksik bilgi vermek, aracını sigortalatmak isteyen bir kişinin yapacağı en büyük yanlışlardan bir tanesidir. Yanlış bilgi vermek hem verilen bilgiler için beyan istenen durumlarda poliçenin fiyatını değiştirebilir, hem de sigorta şirketinin hasar anında ödeme yapmamasına sebep olabilir. Bu durumda da çok az bir miktar düşük fiyat için yanlış kasko yaptırıldığında, asıl ihtiyaç duyulduğunda kasko, hasar masraflarını karşılamayabilir.

İndirimlerinizi Hatırlatın

Yine her sigorta şirketinin uyguladığı farklı indirimler bulunmaktadır, meslek, hasarsızlık ve muafiyet indirimleri bunların başında gelir. Sigortam.net’ten kasko teklifinizi aldığınızda, hangi indirimlerin uygun olduğu ve nasıl faydalanabileceğiniz konusunda sigorta danışmanlarından destek alın.

Hangi Teminatlar Olmazsa Olmaz

Sigorta şirketlerinin verdiği teklifler araç ve ruhsat sahibine göre farklılaştığı gibi, poliçenin teminaları ve teminatların içeriklerine göre de değişir. Yanma, çarpma, çarpılma ve vurulma gibi hasarlar her poliçede standart teminatlardır. Bunların dışında sigortalıya büyük faydalar sağlayan mini hasar onarım, ikame araç teminatı gibi teminatların kapsamları çok iyi öğrenilmeli ve hangi risklerin yaşınılabileceği iyice tartılarak poliçeye dahil edilip edilmeyeceğine karar verilmelidir.

Farklı Teklifler Arasında Karşılaştırma Yapmadan Kasko Almayın

Farklı şirketlerden teklif aldıktan sonra en önemli nokta tekliflerin karşılaştırılmasıdır. Sigortam.net’te bir tek formdaki bilgiler doldurularak farklı sigorta şirketlerinden teklifler alındıktan sonra her şirketin fiyat, teminat ve ödeme şekilleri karşılaştırmalıdır. Sigortam.net müşterileri bu noktada kasko sigortalarını %50’ye varan bir fiyat avantajı ile yaptırma şansını yakalarlar.

Tatile çıkmadan önce, hem yolculuk hem de tatil esnasında zorda kalmamanız, aracınız ve sevdiklerinizin rahatlığı ve güvenliği için kasko sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. İhtiyaç ve bütçenize en uygun poliçe için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak sigorta danışmanlarımızla görüşün. Sigorta danışmanlarımız telefonda size özel kasko tekliflerinin hazırlanması, teminat kapsamları ve satın alma işleminizi güvenle tamamlamanız için destek olsunlar.

Benzer İçerikler

2017’nin En Çok Satan 10 Otomobil ModeliOtomotiv Distribütörleri Derneği , 2017’nin ilk 9 ayında en fazla satan otomobil modellerinin listesini açıkladı. Açıklanan...verilere göre 2017’de şu ana kadar en fazla satan model Fiat Egea olurken, Egea’yı Renault modelleri Megane ve Clio takip etti....İşte 2017’nin en çok satan otomobil modelleri ve satış adetleri. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

İşte 2017’de En...Çok Satan Modeller

Üretiminde %70 oranında yerli olduğu belirtilen Fiat Egea, 2017’de toplamda 29.951 adet satılarak, en çok...satan modeller arasında ilk sırada yer aldı. Renault’un artık klasik modelleri arasında yer alan Megane 28.001, Clio ise 24.812 adet...sattı. Bu modelleri sırası ile Volkswagen Passat, Toyota Corolla, Volkswagen Polo, Ford Focus, Hyundai İ20, Honda Civic ve Opel Astra...takip etti.

Otomobil Satışları Geçen Yıla Oranla Düşüş...Gösterdi

Yılın ilk 9 ayında toplam otomobil satışı ise geçen yıla oranla %2.6 oranında azalarak 476.621 oldu. Satışlar...Eylül ayında ise ilk 9 ayın aksine 53.423 satışla bir önceki yılın aynı dönemine göre %4.06 oranında artış...gösterdi.

Aracınızın Kasko Sigortasını Yaptırmayı Unutmayın

Ciddi maddi sorumlulukları göze alarak sahibi olduğunuz...aracınızın başına gelebilecek risklere karşı,
kasko sigortası ile güvence...sağlamayı unutmayın. Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider kurumu Sigortam.net’ten online olarak ya da 444 24 00...numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kasko teklifi alın,...ihtiyacınız olan poliçeye en uygun fiyatlarla, anında sahip olun.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL