444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Telefonla Satış için Türkiye'ye Geldi

09 Ağustos 2011
SigortacıGazetesi
 
Dünya çapında iki asırdır sigortacılık faaliyeti yürüten CIGNA, alternatif dağıtım kanallarını kullanıp Türkiye’de hayat ve sağlık sigortacılığını tabana yaymayı hedefliyor.

219 yıllık geçmişiyle dünyanın en büyük sigorta şirketleri arasında yer alan ABD kökenli CIGNA, Türkiye’de faaliyete başladı. Hayat, sağlık ve ferdi kaza branşlarında hizmet verecek olan CIGNA, Türkiye’yi sigorta alanında yeni ve yaratıcı pazarlama yöntemleriyle tanıştıracak.

CIGNA Hayat Sigorta A.Ş. CEO’su S. Refik Berkol, “Öncelikli hedefimiz hayat, ferdi kaza ve tamamlayıcı sağlık branşlarında özellikle risk teminatlı ürünlerde bireylerin temel sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak bir anlamda sigortacılığı tam ve doğru bir şekilde tabana yayabilmektir. Beş yıl içinde yaklaşık 5 milyon kişiye telefon, televizyon ve internet aracılığıyla CIGNA ürün ve hizmet değer önerisini iletmiş olmayı hedefliyoruz” dedi.

CIGNA International ÖzeI Sağlık Sigortaları ve İş Geliştirme’den sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Michael Ross, “2010 yılında konsolide gelirlerini 20 milyar dolar üzerine çıkaran CIGNA, Türkiye ile daha da büyüyecek. CIGNA, Türkiye’ye global tecrübesini ve 219 yıllık deneyimini getiriyor. Türkiye operasyonumuz, barındırdığı potansiyel ve yakalayacağı başarılar ile örnek olacak” dedi.

CIGNA International Sağlık, Hayat ve Kaza Sigortalarından sorumlu CEO’su Jason Sadler ise “En inovatif uygulamaları, yeni ürünleri ve doğrudan pazarlama dağıtım kanallarındaki uzmanlığımızı Türkiye’ye tecrübeli ve dinamik bir Türk yönetim kadrosu liderliğinde ve yerel iş yaklaşımıyla getiriyoruz” diye konuştu.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.