Telefonla Sigortanın En Güvenilir Yolu

Bir Telefonla Sigortanı Satın Al!

En uygun sigorta fiyatlarını bulmanın yolu, sigorta sorgulaması yapmaktır. Ne kadar çok sigorta şirketinden sigorta sorgulaması yapılır, fiyat ve teminat alınırsa, karşılaştırma yaparak ihtiyaçlara ve bütçeye en uygun sigorta poliçesini bulmak da o kadar kolaylaşır.

En uygun poliçeyi bulmak için farklı sigorta şirketlerini kapı kapı dolaşılarak veya telefonla sigorta teklifi almak, kolay bir iş değil. Bir de üzerine, farklı şirketlerin teminatlarını karşılaştırarak karar vermeye çalışmak bir hayli uzun zaman alan bir iş.

Özellikle de nerede ne zaman hangi teminata ihtiyaç duyacağınız belli değilken, hakkında çok da detaylı bilgi sahibi olmadığınız bir ürünü satın almak için karar vermek oldukça stresli olsa gerek.

Peki böyle bir durumda ne yapılmalı?

Telefonla Sigorta Sorgulama, Sigortam.net’te

Sigortam.net’in telefonla sigorta sorgulaması yapmanıza olanak sağlayan, Türkiye’nin en iyi 20 sigorta şirketi ve entegre alt yapısı ile herşey çok kolay.

Kasko, zorunlu trafik, özel sağlık veya konut sigortası alacaksanız tek yapmanız gereken 4442400’ı aramak.

Telefonla sigorta yaptırarak

-Her şeyden önce tek tek dolaşarak farklı sigorta şirketlerinden sigorta sorgulaması yapma, teklif alma zahmetinden kurtulursunuz,
-Sigorta uzmanlarımız en iyi şirketlerden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun teklifleri hazırlar,
-Farklı teminatlar hakkında aklınıza takılan her sorunun cevabını uzmanlarımız anında cevaplar.

Telefonla sigorta işlemleri için Sigortam.net’i aradığınız zaman, sizi müşteri temsilcisi karşılar ve teklif almak istediğiz sigorta branşına göre uzman bir sigorta danışmanına aktarır. Sigorta danışmanlarımız, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi sigorta şirketlerinin size özel teklif hazırlayabilmesi için çeşitli sorular sorar. Verdiğiniz cevaplarla, Sigortam.net’in teknolojik altyapı sayesinde anında anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinde sigorta sorgulaması yapılır. Konusunda uzman olan danışmanlar size her şirketin sunduğu teklifler hakkında detaylı bilgi verebilecek donanımdadır.

Teminatların kapsamları, kiralık araç, anlaşmalı cam servisleri, hasarsızlık indirimi kullanımı, muafiyetler, ödeme şartları gibi aklınıza takılabilecek her türlü soruda size cevap verir ve satın alma kararınızı vermenizde size destek olur. Sigorta danışmanları, sigorta şirketlerinin görevlisi değil, size atanmış sigorta danışmanınız olduğu için bütün şirketlere eşit mesafede durur ve sizlerin menfaatini en yüksek seviyede koruyacak şekilde size yardımcı olur.

Telefonla Sigorta’nın Güvenilir Adresi

Telefonla sigorta alımına ve satın almak istediğiniz teklife karar verdikten sonra işleminizin güvenle tamamlanabilmesi için Sigortam.net’te tüm önlemler alınmıştır.

-Herhangi bir hata oluşması durumunda gerekli kontrollerin yapılabilmesi için bütün konuşmalar kayıt altına alınır.
-Sigortam.net’in bütün sistemleri, uluslararası otorite kabul edilen sistem güvenlik mekanizmalarının denetimi altındadır. Bütün kişisel bilgiler güvenli şekilde korunmaktadır.
-Alışveriş güvenliği için SSL ve Set protokolleri kullanılmaktadır.
-Satın alma işleminin tamamlanmasından sonra anında size e-posta ile satın aldığınız poliçeye ait bütün detaylar iletilir. Böylece sizde gerekli kontrolleri yaparak, gerekirse düzeltme talebinde bulunabilirsiniz.

Sadece Satın Alırken Değil, Sigortam.net Hep Yanınızda

Sigortam.net’in verdiği güvenceyi sigortanızı seçerken, sigorta alımını gerçekleştirirken ve poliçenizin süresi boyunca yani her an hissedersiniz. Sigortam.net, sigortada %100 güvence için her anınızda yanınızda!

-Kaza yaptığınız veya herhangi bir bir hasar yaşadığınız anda Sigortam.net’in hasar uzmanlarına 7/24 ulaşılabilir,
-Yabancısı olduğunuz hasar işlemleri, Sigortam.net ekipleri tarafından takip edilir ve uzun zaman alan bürokratik işlemler sizin adınıza yapılır,
-İkame araç gönderilmesinden aracın servise ulaştırılmasına hasar sürecini kolaylaştıracak tüm adımlar sizin yerinize atılır,
-Sigorta ve poliçelerinizle ilgili her türlü sorunuz için dilediğiniz zaman Sigortam.net’ten destek alabilirsiniz.

Unutmayın, hem ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortayı bulmanızda, hem de hasar yaşadığınızda Sigortam.net 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattıyla yanınızda!