Tofaş Kasko Sigortası En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net’te

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Tofaş kasko sigortası Sigortam.net’te

  • Türkiye'nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin Tofaş sigortası tekliflerine ulaşın.
  • Seçmiş olduğunuz Tofaş kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • Yapmış olduğunuz karşılaştırma sayesinde %45 fiyat avantajını yakalayın!
  • Bütçenize ve ihityacınıza en uygun Tofaş kasko sigortasını satın alın.

 

Tofaş Hakkında

Tofaş, 1968'te Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Koç Holding ile Fiat'ın ortaklığında hizmet veren şirket, bu yıl 46. yılını doldurmuştur ve köklü otomotiv şirketlerinden biridir. 1994'ten itibaren Ar-Ge çalışmalarına başlayan şirket Fiat'ın Avrup'daki Ar-Ge merkezi olmuştur. Fabrikası Bursa'da yer alan Tofaş, birçok otomobil markasının Türkiye'deki distribütörlüğünü üstlenmiştir. Şirket bu markaların satışını ve satış sonrası görevini üstlenmiş, Türkiye'nin 6. büyük sanayi kuruluşudur.

İtalya-Fiat'ın dışında 5 Fiat Grubu markasını tek çatı altında toplayan ilk ve tek kurum olma özelliğine sahip olan şirket, bir aracın tüm ihtiyaçlarını karşılaşabilecek donanıma sahiptir. Toplumun her kesimine hitap eden hususi ve ticari araçların üretimini yapan Tofaş, ürettiği Fiat otomobilleri 50'den çok ülkeye ihraç etmiştir. Şirket ülke ekonomisine sağladığı katkıları dışında birçok sosyal sorumluluk projesine de destek vermiştir.

 

Tofaş Kasko Sigortası

Tofaşınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına ulaşmak için Sigortam.net'ten 3 dakikada kasko hesaplama yapın, açılan forma bilgilerinizi tam ve doğru olarak girin, kolayca Tofaş kasko hesaplaması yapın.

Tofaş’ın Türkiye'deki en yaygın ve beğenilen modelleri Tofaş Şahin, Tofaş Doğan, Tofaş Kartal olarak sıralanabilir. Teklif alma sayfasında aracınızın modelini Tofaş olarak seçin Tofaş model aracınız için kasko teklifinizi 3 dakika alın. 

 

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL