46.404 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Sorgulama

04 Kasım 2011
Zorunlu trafik sigortası teklifinizi almak, trafik sigortası sorgulama hizmetinden faydalanmak ve değişik sigorta şirketlerinin sunduğu fiyatları karşılaştırmak artık çok kolay.  Trafik sigortasında, kapsam sabit kalsa da aracın modeline, özelliklerine ve geçmiş hasar bilgilerine göre poliçe tutarı değişebilmektedir. Trafik sigortası primlerinin tutarları Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği tarafından 2010 yılından beri yayınlanmaktadır. Ancak sigorta şirketlerinin sunduğu hizmetlerin ve özel koşulların değişken olabilmesi nedeniyle, bu tutarlar tavsiye niteliğinde olup, nihai sözleşme bedelleri değildir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Trafik Sigortasında Fiyatlar Düştü! Hemen Alın, İndirim Fırsatını Kaçırmayın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortası sorgulaması yapmak için aracınıza ve ruhsat sahibine ait belli başlı bilgileri vermek yeterlidir. Bu bilgiler doğrultusunda teklifiniz online olarak hazırlanır, yine online olarak satın alabilirsiniz. 
 
Zorunlu trafik sigortası yaptırırken alternatifleri görmek ve farklı şirketler arasında karşılaştırma yapmak Sigortam.net ile sadece 2 dakika.

Okumaya Devam Edin

Niçin Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalısınız?

Trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan, hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir poliçedir.

Zorunlu Trafik Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

Zorunlu trafik sigortasında her araç için teminatlar aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişir. 

Trafik Sigortasının Ödeme Yapmadığı Durumlar Nelerdir?

Trafik poliçelerinde de diğer tüm poliçelerde olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller genel şartlar ile belirtilmiştir.