2012 Trafik Sigortası Fiyatları| Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2012 Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu trafik sigortası fiyatları,  Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından belirlenen, tavsiye niteliğindeki bir ücretlendirme sistemine göre düzenlenir. Ancak sigorta şirketleri ve acentelerin bu rakamlardan %10 veya %20 oranında fazla fiyat verme hakları yasal olarak kendilerine tanınmıştır. 
 
 
Serbest tarife uygulamasının başlamasıyla beraber bir taraftan sigorta bilincinin ülkemizde giderek artması bir taraftan da tüketicilerin eskiye oranla daha yüksek farkındalığa sahip olması sigorta şirketlerini, ürünlerini yenileme ve geliştirme ihtiyacıyla karşı karşıya bırakmıştır. Bu bağlamda trafik sigortası fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, aracın kullanıldığı plaka ili, kullanım amacı, daha önce hasar alıp almadığı da belirleyici etkenlerdir.
 
Zorunlu trafik sigortası ödemeleri yıllık olarak nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir.
 
Zorunlu trafik sigortanızı bir an önce yaptırın, aracınız da siz de rahatça yola çıkın. Sigortam.net’ten hemen online teklif almak için tıklayın. Uzman müşteri temsilcilerimizden yardım almak için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayabilirsiniz. 

Benzer İçerikler

Trafik Sigortası Ne Kadar?

Zorunlu Trafik Sigortası fiyatları sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. En uygun fiyatı Sigortam.net'ten kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Devamını Oku

Bütçe Dostu Kasko ve Trafik Sigortası için Öneriler

Aracınızın kasko ve trafik sigortası primleri moralinizi bozmasın. Bütçe dostu bir araç sigortasına sahip olmak istiyorsanız bu önerileri dikkate alın.  

Devamını Oku

Trafik Sigortası ve Zamlı Prim Uygulaması

Hasarsızlık indirimi ve zamlı prim uygulamasının zorunlu trafik sigortasındaki artılarını öğrenin. Sigortam.net ayrıcalığı ile sigortalanın.

Devamını Oku
33.518 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X