Acil Sigorta İhtiyacınızda Sigortam.net Yanınızda!

Acil sigorta mı yaptırmanız gerekiyor, ister Sigortam.net’tin internet sitesinden ister bir telefonla 7 gün 24 saat sigorta satın alabilirsiniz.

Acil sigorta yaptırma zorunluluğu, özellikle trafik sigortası için geçerli oluyor. Trafik sigortanızı yaptırmadan trafiğe çıkmanız ve çevirmeye yakalanmanız durumunda, aracınızın bağlanma riski ortaya çıkar. Böyle bir durumda aracınızın bağlanmaması için sigortanızı polis çevirmesi sırasında yaptırmanız gerekebilir.

Peki geç saatlerde çevirmeye yakalanmanız durumunda gece trafik sigortası satın alabilir misiniz? Acil sigorta satın alırken aynı zamanda en uygun trafik sigortasını nasıl bulabilirsiniz? Tüm soruların cevaplarını sizler için yazımızda bir araya getiriyoruz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Gece Trafik Sigortası Yapılır mı?

Trafik polislerinin nerede ve ne zaman kontrol uygulaması yapacağı belli olmadığından olası risklere karşı her zaman hazırlıklı bulunmanız gerekir. Ancak bazı durumlarda hazırsızlık yakalanabilirsiniz. Gece saatlerinde çevirmeye takılmanız durumunda trafik sigoranızı kolaylıkla Sigortam.net web sitesinden ya da 444 24 00 müşteri hizmetlerini arayarak telefonla yaptırabilirsiniz. Trafik sigortanızı aracınız henüz bağlanmadan trafik polislerinin bilgisi dahilinde yaptırmanız, aracınızın trafikten men edilmesine engel olabilir, bu sayede aracınızı geri alabilmek için zaman ve para harcamaktan kurtulursunuz.

Acil Trafik Sigortası Alırken En Uygunu Nasıl Bulunur?

Acil trafik sigortası yaptırmanız gerektiğinde tek tek sigorta şirketleri ile görüşmek mümkün olmaz. Hangi sigorta şirketinin trafik sigortası daha uygun, teminatları daha iyi gibi sorularınız cevapsız kalır. Sigortam.net müşteri hizmetlerini arayarak ise hızlı ve kolay şekilde aracınızı sigortalatabilirsiniz. Sigorta danışmanları, fiyatları sizin için karşılaştırarak en uygun trafik sigortası poliçesini dakikalar içerisinde size sunar. Dilerseniz web sitesinden trafik sigortası teklifialarak, birçok sigorta şirketinin teklifi aynı ekranda karşılaştırıp, bütçenize en uygun olanını anında satın alabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Sigortam.net Her Branşta Her Saatte!

Acil sigorta yaptırma ihtiyacınız, genellikle zorunluluk hallerinde trafik sigortasında ortaya çıkabilir. Halbuki Sigortam.net’in nöbetçi sigorta anlayışı sayesinde, günün her saatinde her branşta sigortanızı yaptırabilirsiniz. Özellikle hafta içleri sigorta tekliflerini inceleme fırsatınız olmadığında, ya da gündüz saatlerinde yoğunluktan fırsat bulamadığınızda 7/24 sigorta hizmetinden yararlanabilirsiniz. Haftasonları ya da akşam saatlerinde de ihtiyacınız olan sigorta tekliflerini değerlendirme fırsatınızı kullanın.

Örneğin aracınızın kaskosu yoksa ve yolculuğuna çıkıyorsanız Sigortam.net’ten bir telefonla ya da internetten 2 dakika içerisinde bütçenize en uygun kasko sigortasını anında bulun.

Araç sigortalarınızı geç olmadan yaptırın, Sigortam.net’in indirimli kampanya fırsatlarını kaçırmayın!

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL