Araç Sigortası 2019 Fiyatları için Sorgulama Yapın, Bütçenizi Koruyun!

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata beklemeden ulaşın!
telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

İnternetten araç sigortası fiyat sorgulama yapmak çok kolay! Araç sigortası 2019 sorgulaması yaparak kasko ve trafik sigortası için en uygun teklifleri sadece 2 dakikada görebilirsiniz. Araç sigorta teklif seçeneklerini karşılaştırın, ihtiyacınıza en uygun araç sigortası poliçelerini hemen satın alın, güvenceniz başlasın!

Aracınız park ya da sürüş halindeyken birçok kaza riskine karşı güvencesiz ise yüksek maliyetli hasar masraflarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçeniz risklere karşı korumak için araç sigorta sorgulama ile en ucuz araç sigortası fiyatlarını bularak işe başlayabilirsiniz.

Sadece bilgilerinizi doldurun ve araç sigorta hesaplama adımlarını tamamlayın! Teminat ve ödeme detaylarını tek bir ekranda görerek araç sigortası 2019 için size en uygun poliçeye karar verin.

Araç sigortaları 2019 detaylarına gelin birlikte bakalım.

Araç Sigortası Nedir?

Araç sigortası 2019, kasko ve trafik sigortasını ifade eder. Trafik sigortası, Türkiye’de tüm araç sahiplerinin yaptırması zorunlu bir sigortadır. Aksi durumda para cezası alırlar ve araçları trafikten men edilebilir. Araçlarını tekrar trafiğe çıkarmaları ise maddi ve manevi olarak zordur. Araçsız kalmanın yanında, para cezası, otopark ve çekici ücreti gibi masrafları da araç sahibi öder. Trafik sigortasının yaptırılmasının en büyük avantajı ise, kaza sırasında karşı tarafın veya 3.kişilerin maddi ve bedeni masraflarını sigortanın ödemesidir. Bu açıdan sürücünün bütçesini koruyan bir sigorta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sizde araç trafik sigorta sorgulama yaparak trafik sigortası için teklif alın, zorunlu sigortanızı geç olmadan yaptırın.

Kasko sigortası ise yasal olarak zorunlu olmamakla birlikte günümüzde yaptırmanın bir zorunluluk haline geldiğini söyleyebiliriz. Halbuki kasko sigortasına daha uygun primler ödeyerek büyük masrafların önüne geçilebilir. Çarpma, çarpışma, yanma, hırsızlık gibi ana teminatlar kaskonun güvencesi altında olduğundan bu durumlarda yaşanan zararlar sigorta tarafından ödenir. Kaskosu olmayan bir araç kaza sırasında hasara uğradığında ortaya çıkan zararları araç sahibi ödemek zorunda kalır.

Kasko sigortası, teminat ve fiyat olarak değişiklik gösteren bir sigorta çeşitidir. Örneğin daha az teminatı olan ama fiyatı uygun olan dar kasko alarak aracınızı temel risklere karşı koruma altına alabilirsiniz. Ya da daha geniş bir koruma sağlamak için genişletilmiş kasko ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sigortam.net‘in en uygun kasko teklifleri için kasko sorgulama yaparak bütçenize en uygun poliçeyi hemen satın alarak, bütçenizin güvencesini başlatın.

Poliçeniz için Gereğinden Fazla Ödemeyin

İhtiyacınız olan araç sigortasına sigorta sorgulama işlemiyle 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Bu işlem sizi korkutmasın, Sigortam.net’in kolayca hazırlamış olduğu araç sigortası sorgulama formuna bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz durumunda Türkiye’nin en büyük ve en iyi şirketlerinin sizin ihtiyacınıza en uygun olan sigorta teklifleri karşınıza çıkacaktır. Çıkan tekliflerin limit, teminat ve fiyatlarını şirket bazında karşılaştırarak içinden istediğinizi seçmeniz yeterli. Sonrasında sigortanızı ister online olarak isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak satın almanız mümkündür.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL