Artı Trafik Sigortası Nedir? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Artı Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu trafik sigortası temel olarak üçüncü şahısları korumaya yönelik olsa da trafik sigortası ile poliçe sahipleri de araçalarını teminat kapsamına alabilmektedir. Ancak bunun için poliçe sahiplerinin teminat kapsamındaki trafik sigortası poliçelerini artı teminatlı olarak düzenletmesi gereklidir. 

Zorunlu trafik sigortası dışında sunulan bu artı değerlerle kazalar karşısında daha güçlü ve hazırlıklı olabilirsiniz. Artı trafik sigortası poliçesi ile sigorta teminatlarına ek olarak aşağıdaki teminatlara sahip olabilir, daha fazla riske karşı korunabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Artı Trafik Sigortası  Kapsamındaki Teminatlar
 

 • Yol yardımı,
   
 • Hukuksal koruma,
   
 • Konut yardımı,
   
 • Poliçe sahibinin aracı için kısmi kasko (yanma ve çalınma gibi durumları kapsayacak),
   
 • Mini onarım,

Sigortam.net ile zorunlu trafik sigortası yaptırmak için zaman kaybetmeyin,  sigorta sorgulaması yaparak trafik sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın.

Dilerseniz  7/24 hizmet sunan  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, avantajlı fiyatlarla sigortalanabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Trafik Sigortası Hangi Durumlarda Ödeme Yapmaz?

Zorunlu trafik sigortası birçok riski teminat altına alır. Teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlendiği için bütün sigorta şirketleri için aynıdır fakat fiyat ve ödeme koşulları şirketlere göre farklılık gösterir.

Devamını Oku

Zorunlu Trafik Sigortası 2014 Uygulamalarında Neler Değişti?

Zorunlu trafik sigortası 2014 değişiklikleri neler oldu öğrenerek, zorunlu trafik sigortasındaki yeniliklerden uzak kalmayın.

Devamını Oku

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

Kaza anında yapmanız gerekenleri bilmeniz hem sıkıntı yaşamamanız hem de hasarınızı eksiksiz ve zamanında almanızı sağlar.

Devamını Oku