444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Doğru Trafik Sigortasına Nasıl Ulaşılır?

Zorunlu trafik sigortası güvence değişiklikleri ve bu güvencelere hangi limitlerin uygulanacağı her sene Haziine Müsteşarlığı tarafından tespit ediliyor.

Sigorta şirketlerinin birbirlerinden ayrı bu güvenceler ve limitleri elbette değişik şekillerde uygulamaları mümkün değil.

Fakat 2014 yılı ile beraber zorunlu trafik sigortası primleri serbestleşti. Yani artık sigorta şirketleri zorunlu trafik sigortası yaptıracakları zaman primleri kendileri belirleyebiliyor. Bu durumsa sigorta şirketleri arasında bir rekabete neden oldu ve sigorta şirketleri kolay sigorta için çalışmalara başladı.

En doğru trafik sigortası için prim bir kriter olabilir ancak bu durum sürüclerin zorunlu trafik sigortalarından ne beklediklerine de bağlı. Bir poliçenin pahalı olursa iyi olacağı anlamına gelmediği gibi poliçenin ucuz olması da yeterli değildir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

En kaliteli hizmeti sunan sigorta şirketinden alınacak bir zorunlu trafik sigortası en iyisi anlamına mı gelir? En doğru trafik sigortası, en kaliteli hizmeti sunan sigorta şirketinin sunduğu olabilir. Ancak bunu anlamak da her zaman kolay olmayacaktır.

Bazı kriterler de yok değil tabi ki. Örneğin; sigorta şirketinin kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası gibi sigorta çeşitleriyle yıllardır sektörde var olması, ürün yelpazesinin geniş olması, piyasada doğru bir fiyat politikası uygulaması… gibi önemli noktalar sigorta şirketinin kaliteli olduğunu gösterir.

Bu gibi faktörler baz alınarak değerlendirilme yapıldığunda o sigorta şirketi ile alınacak zorunlu trafik sigortası da en iyisi olacaktır.

Zorunlu trafik sigortası ya da kasko yaptırırken hemen karar vermek kolay değil elbette. Zorunlu trafik sigortası yaptırmadan önce Sigortam.net’te sigorta sorgulama yaptırın, aklınızdaki soru işaretlerinizi gidererek sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 2014 zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili 7/24 detaylı bilgi alın.

 


Benzer İçerikler

Kolay Trafik Sigortası

Kolay sigorta sahibi olmak sigortam.net ile çok kolay! Trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net ile alın, %45 fiyat avantajını sadece 3 dakikada yakalayın.

Devamını Oku

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları için 5 Püf Nokta!

En uygun zorunlu trafik sigortası fiyatları için püf noktaları incelemeniz ve Sigortam.net'ten 2 dakikada trafik poliçe sorgulaması yapmanız yeterli.

Devamını Oku

Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta, risk gerçekleşmeden önce önlem almaya yönelik bir eylemdir. Bu eylem, hizmeti sunan sigortacı ile hizmetten faydalanan sigortalı arasında imzalanan sözleşme ile belgelenmektedir.

Devamını Oku