En Doğru Trafik Sigortasına Nasıl Ulaşılır? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Doğru Trafik Sigortasına Nasıl Ulaşılır?

Zorunlu trafik sigortası güvence değişiklikleri ve bu güvencelere hangi limitlerin uygulanacağı her sene Haziine Müsteşarlığı tarafından tespit ediliyor.

Sigorta şirketlerinin birbirlerinden ayrı bu güvenceler ve limitleri elbette değişik şekillerde uygulamaları mümkün değil.

Fakat 2014 yılı ile beraber zorunlu trafik sigortası primleri serbestleşti. Yani artık sigorta şirketleri zorunlu trafik sigortası yaptıracakları zaman primleri kendileri belirleyebiliyor. Bu durumsa sigorta şirketleri arasında bir rekabete neden oldu ve sigorta şirketleri kolay sigorta için çalışmalara başladı.

En doğru trafik sigortası için prim bir kriter olabilir ancak bu durum sürüclerin zorunlu trafik sigortalarından ne beklediklerine de bağlı. Bir poliçenin pahalı olursa iyi olacağı anlamına gelmediği gibi poliçenin ucuz olması da yeterli değildir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

En kaliteli hizmeti sunan sigorta şirketinden alınacak bir zorunlu trafik sigortası en iyisi anlamına mı gelir? En doğru trafik sigortası, en kaliteli hizmeti sunan sigorta şirketinin sunduğu olabilir. Ancak bunu anlamak da her zaman kolay olmayacaktır.

Bazı kriterler de yok değil tabi ki. Örneğin; sigorta şirketinin kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası gibi sigorta çeşitleriyle yıllardır sektörde var olması, ürün yelpazesinin geniş olması, piyasada doğru bir fiyat politikası uygulaması… gibi önemli noktalar sigorta şirketinin kaliteli olduğunu gösterir.

Bu gibi faktörler baz alınarak değerlendirilme yapıldığunda o sigorta şirketi ile alınacak zorunlu trafik sigortası da en iyisi olacaktır.

Zorunlu trafik sigortası ya da kasko yaptırırken hemen karar vermek kolay değil elbette. Zorunlu trafik sigortası yaptırmadan önce Sigortam.net’te sigorta sorgulama yaptırın, aklınızdaki soru işaretlerinizi gidererek sigortalanın.

Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 2014 zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili 7/24 detaylı bilgi alın.

 


Benzer İçerikler

Sürücüler için Sigorta Bilgi Merkezi (SBM) ve SBM’den Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama Rehberi

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), başta trafik sigortası sorgulama olmak üzere vatandaşlara poliçelerine online olarak ulaşarak, poliçe detaylarını kolayca öğrenme imkanı sunuyor.

Devamını Oku

Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama Neden Önemli?

Çok daha uygun fiyatlarla zorunlu trafik sigortasına sahip olmanın yolu trafik sigortası sorgulama yapmaktan geçiyor.

Devamını Oku

En Hesaplı Trafik Sigortası Nasıl Alınır?

En hesaplı trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak için Sigortam.net’ten trafik sigorta sorgulama yaparak Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından sunulan zorunlu trafik sigortası tekliflerine ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku